Iz zračnice pucao prema skupini mladih, pogodio djevojku u nogu!
Muškarac je završio u pritvoru..
Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke dovršili su kriminalističko istraživanje nad 70-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela dovođenja u opasnost života i imovine općeopasnom radnjom ili sredstvom.
Naime, kako su javili iz zagrebačke policije, sumnja se da je u četvrtak oko 18.30 sati na području Trešnjevke u Ulici Josipa Prikrila iz zračne puške marke cal. 4,5mm ispalio više hitaca u smjeru nekoliko maloljetnih osoba koje su se nalazile u Ulici Franje Fuisa, da bi pritom jedan naboj pogodio maloljetnicu u potkoljenicu te ju tako lakše ozlijedio.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja, osumnjičeni je muškarac predan pritvorskom nadzorniku, a posebno izvješće je dostavljeno nadležnom državnom odvjetništvu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Šokantni detalji: Policajci se u službenom autu seksali s istom ženom! Njen muž otkrio snimke...
Internetske prijevare: Zagorka uplatila akontaciju za ljetovanje i ostala bez novca
Potres zatresao sjever Hrvatske: Objavljeni prvi detalji!
FOTOGALERIJA: COFA ponovno oduševila u Zaboku
Kada u Zagorje stižu pljuskovi i grmljavina, donosi Kristijan Božarov
Užas na državnoj cesti. U teškoj prometnoj nesreći poginule dvije osobe
Ova 4 znaka pune novčanike do vrha: Do kraja ljeta novac im stiže sa svih strana
Upaljeni generatori protiv tuče: Moguće grmljavinsko nevrijeme tijekom večeri!
Veliki potres u hrvatskom nogometu: Sportska inspekcija ulazi u klub, predsjednici prijeti zabrana rada
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Neka vrućina radi za vas: Ovoga ljeta visoke temperature u Hrvatskoj donose i visoke popuste, saznajte kako!
Vidite li ovog kukca u dvorištu? Nemojte ga tjerati, učinit će vam veliku uslugu
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
