Ivanec: Počinju prijave za 25. jubilarni Ožujsko kup Ivanec
Od 1. do 3. prosinca, svakim danom od 9-16 sati, u sportskoj dvorani u Ivancu vršit će se prijave za Ožujsko kup Ivane
Od 1. do 3. prosinca, svakim danom od 9-16 sati, u sportskoj dvorani u Ivancu vršit će se prijave za Ožujsko kup Ivanec 2008., drugom po snazi malonogometnom turniru u Hrvatskoj.
I ove godine očekuje se velik broj momčadi, koje će se boriti za isto tako velike novčane nagrade. Kao i obično bit će tu i veliki broj zagorskih momčadi, koje po običaju čine skoro 30% od ukupnog broja momčadi.
Organizator je najavio i neke novine u samom sustavu natjecanja. Stoga će alfa i omega turnira, g Damir Friščić ove nedjelje organizirati jedan radni sastanak s osam najbolje plasiranih momčadi u proteklih nekoliko godina.
Svima nam je u sjećanju prošlogodišnje finale turnira u kojem je momčad Mile&Renova nakon brojnih posrtanja u finalu konačno došlo do samog kraja. Vjerojatno nije bilo sretnijeg čovjeka od Miljenka Štrleka u tom trenutku.
No, i zagorske momčadi su bile uspješne na turniru proteklih godina. Stjepan Malarić je dva puta složio pobjedničku momčad (1994. i 2001.), Puljek je dva puta zapeo u finalu (2005. i 2006.) dok je Nedeljko Veverec 2004. godine osvojio treće mjesto. Zagorske momčadi već 7 godina čekaju na naslov, možda im se baš ove godine i posreći.
Dodatne informacije o turniru mogu se dobiti na kontakt telefon: 042/782-346.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Policija objavila nove detalje tragedije u Zagorju. Požar je bio podmetnut?
Novi detalji stravične tragedije u Zagorju: Majka se nedavno odselila
Samo premažite svinjetinu ovim prije pečenja: Meso će biti toliko mekano da se raspada, a pećnica ostaje čista!
Preminuo je poznati glumac: Pamtit ćemo ga po ulozi u kultnoj seriji
Užas na autocesti: Više ozlijeđenih u teškoj nesreći. 'Gadno, autu je ispao motor...'
Zbog tragedije: Odgađa se proslava Dana pobjede u Svetom Križu Začretju
[VIDEO I FOTO] Uklanjanje starih baraka kod OB Zabok dobro napreduje
Teška nesreća: Sudarila se tri auta, jedna osoba poginula
Tko će čistiti zagorske bolnice? Interes sve manji, plaće su male, a dosta spremačica je na bolovanju
BRAVO: Domagoj Vuk iz Lobora osvojio drugo mjesto na državnom natjecanju u oranju
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
