IVANA MALARIĆ IZ BRUXELLESA: Atmosfera je jezovita, sve je puno vojske i policije
Mlada Krapinčanka radi u Europskoj komisiji, a iz Bruxellesa nam je poslala i nekoliko fotografija
Iz Bruxellesa, koji je jutros pogođen terorističkim napadima, javila nam se Krapinčanka 27 - godišnja Ivana Malarić koja je zaposlena u Europskoj komisiji i svakodnevno se kreće mjestima gdje su se jutrošnji teroristički napadi dogodili. - Atmosfera je jezovita. Svi smo šokirani i u svojim mislima – rekla nam je Ivana dodajući da se evakuira zgrada po zgrada uz mnoštvo policije i vojske. U trenutku dok nam se javljala putem društvene mreže, u tijeku je bila evakuacija upravo njene zgrade. - Šokirana sam zbog današnjih događanja jer to se dogodilo na mjestu gdje svakodnevno idem na posao. A i općenito se loše osjećam zbog svega što se desilo – dodala je 27 – godišnja Krapinčanka.
Podsjetimo, u terorističkim napadima koji su se jutros dogodili na aerodromu i metrou u Bruxellesu, a za koje je odgovornost preuzela islamska država, najmanje je 34 mrtvih. Na ulicama Bruxellesa sve je puno vojske i policije, a razina sigurnosti i u okolnim je europskim državama podignuta na najvišu razinu. Ministarstvo vanjskih poslova priopćilo je da zasada nemaju nikakve informacije da su u napadima stradali hrvatski državljani.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
NOVA PRAVILA: Evo tko sve ima pravo na 70 eura pomoći za struju i plin
HRVATSKA U PLUSU! Rođeno više djece nego lani, pao broj umrlih i pobačaja
JESTE LI GA VIDJELI? Nestao je Ante, policija moli pomoć
Novi trošak za vozače na tehničkom pregledu: 'Otišli su nenormalno, auto je postao luksuz'
TRAGEDIJA: Nakon konzumiranja droge preminuo muškarac (45), pritvoren diler
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
