ISPUNIO IZAZOV: Zagorec se popeo na najviše vrhove svih 7 kontinenata
Mario Celinić se prošle srijede popeo na najviši vrh Australije Kosciuszko te tako završio svoj pothvat uspješnog penjanja na najviše vrhove svih sedam kontinenata.
Mario Celinić je ovime postao drugi Hrvat, nakon proslavljenog Stipe Božića, koji se popeo na najviše vrhove svih sedam kontinenata. Na Kosciuszko se popeo s djevojkom, Margaritom Šušić. Najviši vrh australskog kontinenta smješten je na jugoistoku Australije u blizini granice autralskih saveznih država Novi Južni Wales i Victoria
„Iznimno mi je drago što je Mario završio svoju priču, koja je počela prije pet godina usponom na Kilimanjaro. On je jedan fantastičan pojedinac, uspješan poslovn čovjek koji voli Zagorje iz kojeg i vuče korijene“ – istaknuo je ovom prilikom župan Kolar te podsjetio kako je upravo zahvaljujući Mario Celiniću logo Zagorja, bajke na dlanu postavljen i na najviši vrh svijeta Mount Everest.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Policija upala u kuću i rastavila kanalizacijske cijevi - objavili su razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Rat zbog roditeljskih ispričnica: Ravnatelji oštro uzvratili liječnicima obiteljske medicine
Veliki Supermjesec ove srijede: Evo što vas čeka po horoskopu
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
