Hrvatski gradonačelnik šokirao komentarima na Facebooku: 'Skromnih i tvrdih 25 cm u tvoju bolju polovicu...'
Foto: Ilustracija, Facebook/screenshot
Gradonačelnik Svete Nedelje Dario Zurovec ponovno se obračunava s pratiteljima preko društvenih mreža. Nakon što je prošlog mjeseca objavio video u kojem, vozeći automobil, pjeva pjesmu ‘Čekam te u Budvi‘ kao odgovor na prozivke za kupovinu skupocjenog Audija, sada je otišao korak dalje.
Prošlog je tjedna na Facebooku objavio stanje radova na Ulici Franje Tuđmana, najvećoj ulici Svete Nedelje, koja je dijelom puštena u promet. U komentarima se javila jedna osoba koja je Zurovcu napisala ‘‘Koliko si se ti ugradio, 1-2-3…cm?‘‘, a onda mu je on i odgovorio: - Skromnih i tvrdih 25 cm u tvoju bolju polovicu - uz emotikon sa srčekima.
Komentator je na to uzvratio uvredom napisavši ‘‘nisi njen tip, ne voli gejeve!‘‘, a Zurovec je dodao ‘‘nije te spominjala, nemaš brige. Sam šamaraj desnicu Ivane, drugo ti ne preostaje‘‘, s emotikonom napetog bicepsa.
Javljali su se i oni koji su se zgražali nad takvim rječnikom: - Užas, nekultura, sram vas može biti - stoji u komentarima ispod proste rasprave.
Jutarnji je kontaktirao gradonačelnika Svete Nedelje i saborskog zastupnika kako bi se očitovao o prepisci na društvenim mrežama. Rekao je kako se s političkim trolovima, koji ga svakodnevno provociraju, jedino tako može izaći na kraj.
- Na stotine lažnih profila poput ovoga otežavaju mi komunikaciju sa stvarnim građanima sa stvarnim problemima i to na dnevnoj bazi. Priznajem da je neprimjereno i nikad tako ne bih komunicirao sa stvarnom osobom, ali ne mislim više ni najmanje tolerirati političke trolove kojima je jedini zadatak ogaditi komunikaciju građana s njihovim izabranim predstavnicima. Ubuduće ću ih blokirati jer im je jedini cilj širiti laži, klevetati i manipulirati - odgovorio je Zurovec.
U komentarima ispod te objave Jutarnji je saznao i kada bi Audi, plaćen iz lokalnog proračuna za potrebe Svete Nedelje, mogao doći na prometnice. Na upit ‘‘đe ti je audi?‘‘, Zurovec je kratko napisao ‘‘stiže‘‘.
Zanimljivo, u opisu službenog profila stoji napomena kako će svi uvredljivi komentari, lažni profili, autori istih, biti udaljeni sa stranice, piše Jutarnji list.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Uvijek kada pripremate pire krumpir dodajte jedan sastojak – bit će mnogo ukusniji i bez ijedne grudice.
Hoće li i u Zagorju biti snijega, otkriva Kristijan Božarov
Novac će sjesti na račune tisuća građana, neki mogu računati i na 1700 eura
Privremeno se zatvara cesta za sav promet, nema alternativnog pravca
Stravičan napad: Muškarac (41) oštrim predmetom pokušao usmrtiti mladića (22)
Ova 3 horoskopska znaka konačno su u milosti Boga - Pred njima je život pun novčanih prilika
Zabok nadigrao Alkar za trinaesto slavlje u sezoni
PROMETNA NESREĆA: Sudarila su se dva auta, oštećen i semafor
Proslavljeno godišnje župno klanjanje i blagdan sv. Valentina
Zlatarski penzići ne propuštaju Valentinovo
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
