Hrvatske ceste namjerno koče razvoj Zagorja
Unatoč dozvoli koju dvorac Bežanec ima već 12 godina, Hrvatske ceste ovih su dana, već po peti put skinule putokaze koji
Unatoč dozvoli koju dvorac Bežanec ima već 12 godina, Hrvatske ceste ovih su dana, već po peti put skinule putokaze koji s autoceste pokazuju smjer za ovo značajno zagorsko turističko odredište.
Ogorčeni vlasnik dvorca Siniša Križanec jučer u Oroslavju održao je konferenciju za novinare na kojoj je Hrvatske ceste javno prozvao zbog štete koju time nanose turizmu. Križanec je izjavio da se s glavnih prometnica i križanja skidaju samo putokazi za "Bežanec" koji je Turistička zajednica Krapinsko-zagorske županije uvrstila i u novi program označavanja sa posebnim prioritetom.
Zbog onemogučavanja prava na nesmetani rad Križanec je odlučio podići tužbu protiv Hrvatskih cesta i tražiti odštetu od 100 tisuća kuna, te zatražiti smjenu rukovodstva u Hrvatskim cestama.
Zadnju riječ o cijelom slučaju dat će nadležni državni inspektor, a potporu dvorcu Bežanec, prema riječima Siniše Križanca, uz Ured Predsjednika Republike, dali su Krapinsko-zagorska županija, Ministarstvo mora, turizma, prometa i razvitka te županijska Turistička zajednica.
Izvor: Radio Kaj
Prethodni članak
Sljedeći članak
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Preminuo poznati Zagorec: 'Počivali u miru, profesore!'
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
[PROGNOZA VREMENA] Nova prognoza Kristijana Božarova
Važan dan za vozače. Čeka se odluka Vlade
Tragedija na Uskrs. U požaru kuće jedna osoba poginula
Jandroković: Cvrtila je ostavio značajan trag u hrvatskoj akademskoj zajednici
Gostujuća petarda Zagorca, Gaju samo bod
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
