Prethodni članak

Gradonačelnica Zaboka potpisala važan ugovor: 'Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje'


Gradonačelnica grada Zaboka Valentina Đurek potpisala je danas u Bjelovaru ugovor o dodjeli sredstava za dva projekta usmjerena na poboljšanje kvalitete života djece i aktivno provođenje slobodnog vremena. Riječ je o projektu poboljšanja materijalnih uvjeta u Dječjem vrtiću Zipkica“ za što je  odobreno 16.872,11 eura te za projekt „Uređenje i opremanje igrališta za djecu u naselju Grabrovec“ za što je  odobreno 29.998,35 eura. Sredstva su dobivena na natječaju Ministarstva demografije i useljeništva temeljem javnog poziva za poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima te za opremanje i uređenje dječjih igrališta za djecu.

- Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje na čemu zahvaljujem resornom ministarstvu. Ostatak sredstava potrebnih za realizaciju oba projekta osigurat će Grad Zabok. Ovi projekti još su jedan dokaz kako Zabok nastoji u čim većoj mjeri brinuti za svoje najmlađe sugrađane  - rekla je gradonačelnica.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook