Grad Varaždin će sufinancirati troškove na manifestaciji Advent, prijavite se!
Grad Varaždin je objavio Javni poziv za podnošenje prijava za potpore – Sufinanciranje dijela troškova na manifestaciji Advent.
S ciljem poboljšanja gospodarskog stanja te poticanja poduzetništva i obrtništva, Grad Varaždin dodijelit će financijska sredstva u vidu potpora za pojedinačno predstavljanje izlagača na prostorima odvijanja manifestacije „Advent u Varaždinu 2024.“ koja će se održati od 29. studenoga 2024. godine do 7. siječnja 2025. godine.
Pravo prijave na Javni poziv imaju subjekti malog gospodarstva sa sjedištem u Gradu Varaždinu, obrtnici sa sjedištem i prebivalištem na području Grada Varaždina te obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja imaju sjedište i obrađuju poljoprivredno zemljište na području Grada.
Visina financijske potpore za sufinanciranje troškova iznosi 50% troškova zakupa bez PDV-a, a najviše do 1.300,00 eura po Prijavitelju. Krajnji rok za dostavu prijava je 13. prosinca 2024. godine do 12:00 sati.
Tekst javnog poziva zajedno s obrascima dostupan je na službenoj mrežnoj stranici Grada Varaždina na poveznici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
SPEKTAKL: Hit pjevač održat će veliki koncert na Adventu u Oroslavju
Zagorec godinama zlostavljao ljubavnog partnera, a sad ga premlatio štakom i završio u zatvoru
Vozači, oprez! Policija u srijedu diže dronove, gledat će tko nije vezan, tko je na telefonu...
Muškarac, žena i četvero djece otrovali se monoksidom, stršljeni im začepili dimnjak
STRAVA U NAŠEM KRAJU: Par organizirao prostituciju mladih žena, najmlađa imala 19 godina
Studeni donosi promjene: 3 znaka uskoro će plivati u luksuzu i novcu
Velika promjena kod banaka: 'Nestaju sitna slova iz ugovora'
Krešo (57) izazvao prometnu nesreću pa pobjegao: 'Otišao sam kući, popio rakiju i zaspao'
DRŽAVNI INSPEKTORAT: Iz trgovina se povlači proizvod u kojem je pronađena salmonela
UPOZORENJE GRAĐANIMA! Pojavio se novi soj zarazne bolesti: 'Vidimo da se širi...'
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
