Glavno igralište NK Sloge opremljeno novim reflektorima, prozračen i teren
U općini Konjščina ulaže se u komunalnu, ali i u sportsku infrastrukturu. Tako je nastavljeno daljnje uređenje glavnog igrališta NK Sloga.
Nakon hortikulturalnih radova i prozračivanja terena financiranih iz općinskog proračuna u vrijednosti 7071,11 eura, glavno igralište je opremljeno novim reflektorima.
Nakon provedbe postupka jednostavne nabave, radove prema glavnom projektu izvodio je Komunalac Konjščina d.o.o., a uz građevinske radove i nadzor obavljena je i elektrifikacija.
Ukupni troškovi bili su 14.808,68 eura i u cijelosti su financirani iz proračuna Općine Konjščina.
Reflektori koji su montirani nabavljeni su od strane NK Sloga zahvaljujući donacijama udruga, poduzetnika i članova kluba.
Saborska zastupnica i načelnica Konjščine Anita Curiš Krok rekla je kako je ovo iznimno važan projekt, ne samo za seniorsku momčad NK Sloge, nego i za djecu koja marljivo treniraju svaki dan.
- Teren je nakon prozračivanja zaista jako dobar, a reflektori će omogućiti da se treninzi i utakmice održavaju i u večernjim satima. Hvala svima koji su svojim donacijama, svojim vremenom i trudom pomogli NK Sloga Konjščina u ovom projektu koji će omogućiti bolje uvjete našim sportašima – istaknula je načelnica Curiš Krok i dodala kako će se nastaviti s daljnjim ulaganjima u sportsku infrastrukturu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
