FOTOGALERIJA: Mlade sekcije KUD-a ''Lovro Ježek'' koncertom obilježile Majčin dan
KUD ''Lovro Ježek'' Marija Bistrica organizirao je još jedan koncert. U bistričkom KUD-u nastavili su s obilježavanjem Majčinog dana, pa je tako treću godinu zaredom organiziran koncert mladih snaga bistričkog KUD-a i gostiju.
FOTOGALERIJU POGLEDAJTE OVDJE
Koncert je održan jučer, a nastupile su sve folklorne sekcije: ''Tičeki'', ''Žveglice'' i ''Srčeka'', koje su pratili mladi tamburaši. Pored njih samostalne nastupe imali su mladi Tamburaški i mladi Puhački orkestar, te gosti iz Osnovne glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica. Na kraju koncerta voditeljima i voditeljicama sekcija, kao i gostima iz Glazbene škole predsjednik KUD-a ''Lovro Ježek'' Ivan Palanović podijelio je prigodne darove.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Povlači se prehrambeni proizvod, trgovački lanac kupcima vraća novac
Tuga u Zagorju ne jenjava: Lucija i njena mama poginule su prije točno godinu dana
Od 1. srpnja uvode se nova pravila za vozače u Hrvatskoj
LIJEPE VIJESTI: U OB Zabok rođene 22 bebe, ovo su njihove majke
Zagorska bolnica poslala upozorenje građanima; "Prijavite policiji"
Nemojte ga jesti: Povlači se popularni prehrambeni proizvod – riječ je o mjeri predostrožnosti
Prvo službeno vozilo za budući Centar za starije osobe Lobor
Djevojka teško ozlijeđena nakon naleta automobila
Završnica projekta Baltazar okupila djecu u Svetom Križu Začretju: 'Ovakve inicijative zaslužuju punu podršku'
I više nego uvjerljivi Rudar Mihovljan
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
“Zdravo” i “prirodno” pod povećalom: što zapravo kupujemo? sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
