[FOTO] Turistima na Lučkom dijele Vegetu, kečap i popust na gorivo
Foto: Zagorje.com(Čitateljica) + Ilustracija/Pixesll
Vrhunac je turističke sezone i već su u petak ujutro počele gužve na cestama, prije svega na naplatnim postajama Lučko u smjeru mora.
I dok se mnoge turističke zajednice i agencije trude privući barem dio tih brojnih turista da na odlasku ili prilikom dolaska na more malo 'skrenu s puta' i posjete neke od hrvatskih zanimljivosti i atrakcija 'izvan rute', neke su se domaće kompanije odlučile iskoristiti gužve na naplatnim kućicama kako bi skrenule pozornost turistima na svoje proizvode i/ili ponude.
Najdalje je u tome otišla Podravka, koja, kako nam javljaju čitatelji, na naplatnim postajama Lučko dijeli turistima poklon pakete s uzorcima svojih proizvoda.
"Dobili smo Vegetu, kečap i noodles, te nekoliko letaka", javlja nam čitateljica.
.
.
Drugi nam je čitatelj detaljnije objasnio kakve je sve letke dobio uz Podravkin promo paket.
"Podravka nam je dala paket s prehrambenim proizvodima, a letke smo dobili i od INA-e i od Tifona za promotivne akcijske popuste. Dakle, dobiješ četiri centa po litri popusta na gorivo, dobiješ 20 posto popusta na sendviče i neku drugu sličnu hranu. Dobili smo i promotivni letak od A1", ispričao nam je čitatelj.
U svakom slučaju, zanimljiva promotivna akcija...
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
