Prethodni članak
Sljedeći članak

[FOTO] Nesvakidašnja nesreća u Zagorju: žena odvezena u OB Zabok, doznajemo detalje


Foto: Facebook PZKZŽ

Nesvakidašnja prometna nesreća dogodila se u Krapini, nakon koje je jedna žena prevezena u Opću bolnicu Zabok.

Naime, kako su za Zagorje.com potvrdili iz Policijske uprave krapinsko - zagorske, do prometne nesreće došlo je oko 11:50 sati u krapinskoj Ulici Andrije Hebranga.

U prometnoj nesreći sudjelovala su dva osobna vozila, a jedno vozilo tom je prilikom iz ulice Andrije Hebranga, preko 'škarpe', sletjelo na 'zagorsku magistralu', kod samog ulaza u Krapinu.

Policijski očevid je u tijeku, a uzrok nesreće znat će se po njegovom dovršetku.

Kako neslužbeno doznajemo, u OB Zabok odvezena je jedna ženska osoba, vozačica jednog od vozila koje je sudjelovalo u prometnoj nesreći. Ona se, naime, nakon nesreće, žalila na ozljede pa je vozilom Hitne medicinske službe odvezena u bolnicu.

Kakva je težina njenih ozljeda utvrdit će liječnici u OB Zabok.

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook