[FOTO] Nastavljeno Ljeto u Mariji Bistrici
Manifestacija Ljeto u Mariji Bistrici nastavlja se sljedećeg vikenda Veselim dječjim danom koji je na rasporedu u subotu
U četvrtak je nastavljena manifestacija Ljeto u Mariji Bistrici. U Bazilici MBB, u sklopu koncertne sezone Bistričkog zvukolika koncert je održao Domagoj Pauković, na gitari. Uz njega je trebala muzicirati i Karmen Antunović, ali je zbog viroze morala otkazati nastup. Ovim koncertom završila je sezona Bistričkog zvukolika, no novi koncertu najavljeni su već za jesen.
U subotu je pak Hudekovoj bašči održana još jedna Koncertno zabavna večer Limene glazbe KUD-a "Lovro Ježek Uz organizatore i domaćine nastupili su Tamburaški orkestar i Mali vokalni sastav KUD-a "Lovro Ježek", Trio klarineta Tihana Car, Patricija Bartol i Filip Budić, solisti Roberto Hren, bisernica, Kristijan Gorički, bas i Leonard Fulir, vokal te Mješoviti pjevački zbor KUEU "Kaj" Zlatar Bistrica. Za zabavu je bio zadužen sastav Kap veselja. U nedjelju su na red došli vatrogasci VZO Marija Bistrica, koji su organizirali još jednu javnu pokaznu vježbu, ovaj puta na Pilani Ciković u Lazu.
Sudjelovala su sva 4 društva bistričke vatrogasne zajednice: Marija Bistrica, Selnica, Laz i Tugonica-Podgrađe te DVD Sveti Matej, sa ukupno 4 navalna vozila, 2 autocisterne, 1 zapovjedno vozilo i 1 kombi vozilo i 28 vatrogasaca. Vježbi su prisustvovali i predsjednik VZKZŽ-e Stjepan Skuliber i načelnik Općine Marija Bistrica Josip Milički.
Slijedi Veseli dječji dan, filmska večer i susret umirovljenika KZŽ
Manifestacija Ljeto u Mariji Bistrici nastavlja se sljedećeg vikenda Veselim dječjim danom koji je na rasporedu u subotu. Na središnjem bistričkom trgu od 10 sati nastupit će "Šarene loptice", Djeca Dječjeg vrtića "Pušlek", Mali folklor KUD-a "Laz", Mlađa folklorna sekcija KUD-a "Lobor" i Dječje folklorne skupine KUD-a "Lovro Ježek" "Žveglice" i "Tičeki". Od 12.30 sati na rasporedu je 4. susret mažoretkinja u Mariji Bistrici, a u večernjim satima, od 19 sati i predstava za djecu ''Životinjsko carstvo-tko se boji straha još" kazališta ''Tvornica lutaka''. Nedjelja pak od 21 sat donosi Filmsku večer u Hudekovoj bašči, u organizaciji Udruge ''Stav'' – Hot Dox sa stavom. Na rasporedu su filmovi sa Zagrebdox-a "Pričest" Anne Zamecke i Dum Spiro Spero Pere Kvesića. U ponedjeljak, na Dan Državnost u 10 sati počinje još jedan Susret umirovljenika KZŽ-e, koji će uveličati Limena glazba "Zvona" Veliko Trgovišće, Zbor Udruge umirovljenika Marija Bistrica "Bistričko zvono" i KUD ''Laz''. Misa u bistričkom Svetištu je u 11.30, a nakon mise uslijedit će i druženje umirovljenika.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Od ponoći na snazi veće cijene goriva: Evo što će vas dočekati na benzinskim postajama
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
