FOTO I VIDEO: Strašna tuča veličine jajeta pogodila susjedstvo
Foto: Neurje.si/Facebook
Kako javljaju čitatelji popularne slovenske meteorološke stranice Neurje.si, strašna tuča veličine jajeta pogodila je Sloveniju.
Prema objavama i komentarima najgore je bilo u okolici Šempetera u Savinjskoj dolini.
Na istoj stranici upozoravaju da nevrijeme i dalje prijeti te dolazi iz smjera Celja i kreće se prema Slovenskoj Bistrici i Slovenskim Konjicama. U sljedećim satima moguće su oluje u Štajerskoj i Pomurskoj regiji.
Podsjetimo, u Hrvatskoj je na snazi meteoalarm. Na sjevernom Jadranu i na zapadu unutrašnjosti očekuje se promjenjivo vrijeme, mjestimice s kišom i pljuskovima s grmljavinom, a lokalno je moguće nevrijeme, javlja Državni hidrometeorološki zavod (DHMZ).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Obojite jaja sodom bikarbonom: Izgledaju božanstveno, a sve je gotovo za 10 minuta
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Teška nesreća u Zagorju: Vozač završio s teškim ozljedama
FOTO s mjesta drame: Spuštali se 'zip lineom' i zabili u stijenu. Spašavao ih HGSS
Neočekivani blagoslov u travnju – jedan znak dobiva sve što je oduvijek želio, i to brže nego što misli
Nastavlja se 1. ŽNL, konačno starta proljetni dio 2. ŽNL
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Pogledajte što stiže: Topli početak travnja, a onda drastičan preokret. Evo što nas čeka
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
