[FOTO] Footloose bend predstavio svoj prvijenac, ljubavnu baladu ''Srodne duše''
Promocija je održana u Punkt Beer Houseu u Mokricama
Prvi singl Footloose benda ''Srodne duše'' jučer je predstavljen publici koja se okupila u Punkt Beer Housu u Mokricama, na službenoj promociji.
Iz benda su nam priznali kako je promocija prošla i bolje od njihovih očekivanja, jer se druženje, koje je u početku bilo zamišljeno kao intimno, na kraju pretvorilo u feštu do sitnih sati, kako to i uvijek biva kad se za dobru atmosferu pobrine ovaj peteročlani bend koji je nastao tek prije godinu i pol, a zbog svog repertoara i odlične svirke već su sada ''rasprodani'' svakoga vikenda, a mladenci ih ''kapare'' mjesecima prije.
Valentino Žlabur, Pia Kartelo, Dalibor Moštak, Antonio Pakelj i Teo Seljan jučer su okupljenima predstavili svoj prvijenac, laganu baladu ljubavne tematike ''Srodne duše''. Autor teksta i glazbe upravo je Valentino Žlabur, dok aranžman potpisuje zajedno s gitaristom Daliborom Moštakom.
– Pjesma je nastala malo po malo, još prije tri godine i negdje je u "prašini" čekala svoje vrijeme, priliku da zasja. Kako je Footloose krenuo s ozbiljnijim radom, sa svadbama, došlo je i do ideje da snimimo nešto autorsko. Sjetio sam se pjesme i svima u bendu nam se činila idealnom za naš tip posla. Prigodna za prvi ples – ispričao nam je Žlabur.
Predstavljen je i spot za ''Srodne duše'', u kojem su glavne uloge utjelovili Martina Kos i Nikola Brcko. – Zahvaljujemo našim glumcima, Martini i Nikoli. Odradili su to kao pravi profesionalci! Zahvaljujemo im i na strpljenju oko svih naših ideja vezanih uz realizaciju spota. U spotu imamo još jednog aktera, a to je Nikolin konj Trenton, pa zahvaljujemo i tom manekenu na strpljenju – rekao je Žlabur.
Za spot je bio zadužan njihov ''dežurni'' snimatelj i fotograf, ali i prijatelj Rikard Jadan iz FX foto video audio studija iz Bedekovčine. - On je s nama u "priči" banda od prvih trenutaka, potpisuje sve naše fotke i videe. Jako smo sretni našom suradnjom te ga svakako preporučujemo svima, osobito mladencima – dodao je Žlabur.
Spot je sniman na više lokacija, ali uglavnom u domaćem kraju, u Oroslavju u parku Vranyczany, parku kod starog jezera, ali i caffe baru Roses te u Gornjoj Stubici kod crkve i dvorca Oršić, kojima također zahvaljuju na ustupljenom prostoru.
Iz benda zahvaljuju i Punkt Beer Houseu gdje je održana promocija te svim gostima, prijateljima i kolegama koji su ih došli podržati.
- Trudimo se u svaku pjesmu unijeti sebe, svoj stil, svatko na svojem instrumentu i zajedno kao bend. Smatramo da je najlakše skinuti original, a naša je želja da budemo drugačiji od ostalih. I sretno možemo reći da to ljudi jako prepoznaju i da im se sviđa – rekli su nam iz benda prilikom nedavnog intervjua za Zagorski list. Ni jedan početak nije lagan, pa nije bio ni njihov, no ustrajali su da stvore ekipu koja je entuzijastična i živi glazbu te želi raditi drugačije od ostalih i kvalitetno, stoga su na dobrom su putu da stvore prepoznatljivo ime i autorska djela koja će publika vrlo rado slušati i pjevati.
Prvijenac Footloose benda možete poslušati i pogledati na linku ispod.
Prethodni članak
Sljedeći članak
KAKVA SREĆA! Amerikancu koji uređuje kuću u Zagorju traktorom stigla dostava iz snova
'VJEŠTICE, IMAŠ DOBRE NOGE': Saborska zastupnica pokazala kako se zabavljala za Noć vještica
TUŽNA VIJEST: Preminuo legendarni hrvatski trener. Ostavio je neizbrisiv trag u domaćem nogometu
KRAJ BRAKA: Poznata Hrvatica potvrdila razvod od uspješnog nogometaša
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
Od ozljeda preminuo Dalibor (48), kojeg je u rujnu prebio poznanik (38)
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Maloljetnik na vatru bacio kanistar s benzinom. On završio u bolnici, objekt izgorio u potpunosti
U Zagorje stiže kiša i zahlađenje: Detalje objavio prognostičar Kristijan Božarov
S više od 3 promila i bez vozačke napravio kaos. Auto završio na krovu, vozač (30) je uhićen
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
