Evo koji su zagorski gradovi i općine dobili po 15 tisuća eura za WI FI
Sredstva su ostvarena putem europskog natječaja
Odlične vijesti danas poslijepodne stigle su za brojne zagorske gradove i općine. Objavljeno je, naime, koje su to jedinice lokalne samouprave ostvarile pravo na 15 tisuća eura za postavljanje javnih pristupnih točaka bežičnog interneta, odnosno WI – FI.
Ukupno je na europskom natječaju bilo osigurano 3 milijuna i 360 tisuća eura, a sufinanciranje je ostvarilo 224 gradova i općina iz čitave Hrvatske. U našu će županiju tako po 15 tisuća eura za WI FI otići u Donju Stubicu, Stubičke Toplice, Jesenje, Mihovljan, Zagorska Sela, Desinić, Mariju Bistricu, Lobor, Bedekovčinu, Mače, Zlatar, Kraljevec na Sutli, Hrašćinu, Krapinu, Tuhelj i Radoboj.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Velika kiša novca u rujnu: 4 znaka neće znati gdje da stave sav taj novac – sudbina se mijenja preko noći
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Peto dijete u obitelji Petek
Prijem za vatrogasce: ''Građani Varaždina u najtežim trenucima mogu računati na vrhunske profesionalce''
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
