Dva Nepalca pokušala ubiti trećega! Uhićeni su
Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke dovršili su kriminalističko istraživanje nad 24-godišnjim i 31-godišnjim državljaninom Nepala zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela „Ubojstvo“ u pokušaju, piše PU zagrebačka.
Naime sumnja se, da su 7. travnja u Zagrebu, Savskoj cesti, četrdesetak minuta poslije ponoći, u hotelskoj sobi, iz neutvrđenog razloga, dvojica osumnjičenih, verbalno, a potom i tjelesno sukobili s 24-godišnjim državljaninom Nepala. Za vrijeme trajanja sukoba osumnjičeni 24-godišnjak je u jednom trenutku pokušao usmrtiti oštećenog 24-godišnjaka na način da mu je oštrim predmetom zadao više ubodnih rana po tijelu, a nakon čega su osumnjičeni 24-godišnjak i 31-godišnjak pobjegli.
Nakon bijega s mjesta događaja dvojica osumnjičenih državljana Nepala, dogovorili su se kako će 31-godišnjak prikriti tragove opisanog kaznenog djela, a što je isti u konačnici i učinio.
Unatoč njihovom dogovoru o prikrivanju kaznenog djela, policijski službenici su operativnim radom utvrdili sam tijek događaja kao i identitet osumnjičenih, te ubrzo pronašli i uhitili osumnjičene osobe.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski su službenici osumnjičene predali pritvorskom nadzorniku, a posebno izvješće podnijeli nadležnom državnom odvjetništvu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Paprike zalijte ovom domaćom otopinom: Dobit ćete nikad bolji urod
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Kreću radovi uređenja staze opremljene klupama i rasvjetom u Konjščini
Stižu nova pravila o kreditima: Bit će stroža, a banke ostaju bez jedne od omiljenih praksi
Može li Gaj Mače pomoći Zagorcu KR?
Izmjene Zakona: Lokalne vlasti odlučivat će o prodaji alkohola
Teška prometna nesreća: Tri osobe ozlijeđene
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
