Država prodaje 31 vozilo: Evo za koliko možete dobiti BMW, a za koliko Mercedes
Ministarstvo prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine objavilo je u petak 28. lipnja 2024. Javni poziv za podnošenje ponuda za kupnju vozila koja su u državnom vlasništvu. Ponude se zaprimaju do 30. srpnja 2024. godine do 10 sati.
Sva vozila prodaju se u zatečenom stanju, po principu „viđeno-kupljeno“, što isključuje mogućnost naknadnog ulaganja prigovora po bilo kojoj osnovi.
U prodaji su vozila različitih marki automobila. O kojim je točno vozilima riječ i koja im je početna cijena možete provjeriti ovdje.
Sve dodatne informacije vezane uz javni natječaj mogu se dobiti na telefon 01/6448844 ili na e-mail: [email protected]“ , navode u Ministarstvu.
Tako se, među ostalim, prodaje BMW 7 iz 2002. godine po početnoj cijeni od 701 euro: Audi A4 iz 2005. godine po cijeni 203 eura; Mercedes 200 E iz 2003. za početnih 208 eura; Škoda octavia iz 2000. godine za 133 eura.
Više detalja i popis svih vozila koja su na prodaju možete pogledati OVDJE.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Brojni poslodavci u Zagorju traže radnike raznih struka, evo što se nudi
U Maču su u tijeku radovi rekonstrukcije sajmišne zgrade u Kulturni centar
Veterinarska komora poziva vlasnike životinja na oprez zbog ptičje gripe
Općina upozorava: Nadležne službe provode pojačani nadzor, bacanje otpada u okoliš je zabranjeno
Kakve se temperature i oborine spremaju ovih dana, otkriva Kristijan Božarov
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
