Druga korizmena tribina u Mariji Bistrici o duhovnoj glazbi
Ogranak Matice hrvatske u Mariji Bistrici i Hrvatsko nacionalno svetište Majke Božje Bistričke i ove godine nastavili su dugogodišnju tradiciju održavanja korizmenih tribina, koje tijekom korizmenog vremena okupljaju vjernike i svu zainteresiranu javnost na promišljanje važnih društvenih, kulturnih i duhovnih tema.
U petak je održana druga ovogodišnja tribina. Na temu glazbe u duhovnom životu čovjeka gostovali su vlč. Vedran Jakić, Jurica Gregurić i Ivan Habazin, talentirani glazbenici i mladi ljudi koji su već niz godina izrazito aktivni u Svetištu Majke Božje Bistričke.
Moderator tribine bio je Antun Palanović, a pjesmom je događaj uveličala Klapa ''Bistrica'', čiji su članovi i Ivan Habazin i Jurica Gregurić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Naši djedovi ovu su naviku imali cijeli život. Danas je preporučuju i stručnjaci
Umro je legendarni hrvatski glumac: Po jednoj ulozi zauvijek će ostati zapamćen
STIGLO RJEŠENJE: Ukinute lokacijske dozvole za solare u Zaboku
U Zagorju s 3,5 promila autom sletio s ceste: auto završio na krovu, on u OB Zabok
Preminuo Filip Mihalić (27), poznat iz afere s covid testovima
Srijeda donosi preokrete: Neki će procvjetati, drugi preispitati!
Klanjec bogatiji za dvanaest malih stanovnika
Održan peti turnir dama u belotu
Povijesni nastup DVD-a Tugonica – Podgrađe na Vatrogasnoj olimpijadi
Tragedija na Savi. Utopila se tri strana radnika
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
