Prethodni članak
Sljedeći članak

Drevna kineska praksa stiže u Zagorje!


Umjesto najavljenog Tai Chija, u Radoboju započinje novi program Qi Gong, drevna kineska praksa koja kroz lagane pokrete, disanje i opuštanje potiče unutarnju ravnotežu, vitalnost te dobrobit tijela i duha.

Prvi sat održat će se u subotu, 4. listopada 2025., s početkom u 12 sati, u Sportskoj dvorani u Radoboju. Qi Gong je prikladan za sve dobne skupine i razine kondicije, budući da su vježbe jednostavne, ali vrlo učinkovite – pomažu u smanjenju stresa, jačanju koncentracije te poboljšanju općeg zdravlja.

Organizatori pozivaju sve zainteresirane da se priključe i isprobaju ovu drevnu vještinu, a potrebno je ponijeti samo udobnu odjeću i dobru volju. Dođite i upoznajte moć pokreta i daha koji vraćaju energiju i donose mir u svakodnevni život. 

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook