Dražen Dinjar državni prvak u krosu
Dražen Dinjar
Atletski klub Rudolf Perešin u Gornjoj Stubici organizirao je državno pojedinačno prvenstvo u krosu,
Dražen Dinjar
Atletski klub Rudolf Perešin u Gornjoj Stubici organizirao je državno pojedinačno prvenstvo u krosu, koje je u 12 kategorija okupilo 243 atletičara iz Hrvatske, te susjedne Slovenije, čiji su predstavnici nastupali izvan konkurencije.
Kod seniora na 9.000 metara pobijedio je Dražen Dinjar iz Oroslavja, član domaćeg Atletskog kluba Rudolf Perešin.
Lijep uspjeh ostvarila je članica AK Stubica Valentina Belović, koja je kod starijih juniorki na 3.000 metara osvojila drugo mjesto, dok je iz istoga kluba Marija Lukina kod mlađih juniorki bila 6., a Ivana Lukina kod kadetkinja bila 11..
Od preostalih članova AK Rudolf Perešin, kod seniora Ivica Sekalec je bio 7., Josip Kosec 8., a kod limača je Josip Labaš bio 12., Sebastijan Labaš 14.
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Teška nesreća u Zagorju: Žena ozlijeđena, prevezena u OB Zabok
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novo uhićenje u Zagorju. Doznaju se svi detalji
Šokantno: Hrvatica obećala muškarcima seks pa im uzela 60.000 eura!
Meteorolozi najavili: Stiže temperaturni šok - Europu očekuje nagla promjena vremena
Mladić (20) gledao utakmicu. Pogodila ga signalna raketa, teško je ozlijeđen
Godinama su čekali sreću – sada im stiže blagoslov: Ova 4 znaka ulaze u najljepše razdoblje života
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
