DOĐITE I POMOGNITE: Sutra humanitarna utakmica za 16-godišnjeg Danijela Plašća iz Zlatara
Utakmica će biti odigrana između ekipe župana Krapinsko – zagorske županije Željka Kolara i ekipe Termi Tuhelj, a igra se na sportskom igralištu u Termama Tuhelj
Sutra, 29. srpnja na sportskom igralištu u Termama Tuhelj bit će odigrana humanitarna malonogometna utakmica za 16-godišnjeg Danijela Plašća iz Zlatara, koji je nastradao u prometnoj nesreći, prilikom koje je zadobio ozljedu leđne moždine, nakon koje su mu ostali oduzeti donji ekstremiteti. Humanitarna malonogometna utakmica bit će odigrana prije finalne utakmice unutar malonogometnog turnira koji je organiziran u sklopu Tuheljske noći.
Utakmica će biti odigrana između ekipe župana Krapinsko – zagorske županije Željka Kolara i ekipe Termi Tuhelj. Nakon svih poduzetih medicinskih zahvata, Danijelova obitelj počela je sa prikupljanjem sredstava za nabavku robotskog odijela, koje bi Danijelu doslovce promijenilo život, jer bi mu omogućilo da ponovno stane na svoje noge i hoda. Danijelova obitelj robotsko odijelo planira kupiti u Njemačkoj, gdje njegova cijena iznosi 69.500,00 eura.
Pozivaju se sve koji mogu da se odazovu ovoj humanitarnoj akciji kako bi omogućili Danijelu da opet prohoda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
