Dodijeljene Zlatne plakete najboljim tvrtkama
Gospodarsko vijeće Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Krapina dodijelilo je Zlatne plakete najuspj
Gospodarsko vijeće Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Krapina dodijelilo je Zlatne plakete najuspješnijim tvrtkama u 2007. godini.
Temeljem podataka iz Analize financijskih rezulatata poslovanja poduzetnika KZŽ u 2007. (Izvor FINA), HGK – ŽK Krapina analizirala je pokazatelje, a iz izbora su isključena javna i komunalna poduzeća te poduzeća koja su prethodnu godinu zaključila s gubitkom.
Tako je Hrvatska gospodarska komora dodijelila Kristalnu kunu kao posebno priznanje za trogodišnje uzastopno osvajanje Zlatne plakete tvrtki Kostel promet d.o.o. iz Pregrade za kontinuitet u izvrsnosti poslovanja. U 2007. godini ostvarili su ukupan prihod od 84,4 milijuna kuna.
U konkurenciji velikih poduzetnika, a u 2007. na području KZŽ poslovalo je njih devet, Zlatnu plaketu ŽK Krapina s likom kune za 2007. godinu dobio je Tondach Hrvatska d.d. iz Bedekovčine. Njihov ukupan prihod bio je 210,2 milijuna kuna.
U kategoriji srednjih trgovačkih društava, među 39 tvrtki, Zlatna plaketa pripala je tvrtki Armko d.d. iz Konjščine. Njihov je ukupan prihod bio 179,3 milijuna kuna.
U kategoriji malih trgovačkih društava, među 1.351 tvrtkom, Zlatnu plaketu dobio je Pireko d.o.o. iz Oroslavja. Oni su ostvarili ukupan prihod od 29,1 milijun kuna.
O stanju u gospodarstvu KZŽ govorio je Ivica Cerovečki, predsjednik ŽK Krapina, a o trendovima u gospodarstvu Republike Hrvatske, Jasna Belošević-Matić, iz HGK Centar za makroekonomske analize.
NIJE GOTOVO: Vraćaju se oblaci, jak vjetar, kiša i snijeg
FOTO i VIDEO IZ ZRAKA: Poplava kod Zaboka, voda ušla i u kuće
Užas na obilaznici: Ograda prošla kroz auto, vozač mrtav. Još četvero ljudi ozlijeđeno
Nesvakidašnja scena u Zagorju: Vepar viđen usred dana: 'Ulazio nam je u vrtove'
DVD Zabok izabralo novo vodstvo: Novi predsjednik naš poznati liječnik
Dva pogotka Kegelja za zasluženo slavlje zabočke Mladosti
Presudio je jedan gol
Tarot horoskop od 30. ožujka: Jedna karta mijenja sve, saznajte što sudbina sprema vašem znaku
Zabili 59 golova
Najavljeno poskupljenje mesa: 'Ide gore sigurno'
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
