Do petka hladno i tmurno; potom više sunca
Ovaj tjedan u kontinentalnim će krajevima biti uglavnom tmuran i prohladan
Ovaj tjedan u kontinentalnim će krajevima biti uglavnom tmuran i prohladan, a na Jadranu sunčan i topao. Više sunca na kopnu možemo očekivati tek krajem tjedna, od petka. No uz dugotrajne magle i nisku naoblaku temperature neće značajnije rasti – uglavnom će ostati ispod 10°C. Na Jadranu će mjestimično dosezati ugodnih 16°C
U utorak će u unutrašnjosti veći dio dana biti pretežno do potpuno oblačno, mjestimice i maglovito. Na Jadranu će biti pretežno sunčano i toplo. Prema kraju dana na sjevernom i srednjem Jadranu moguće je formiranje male i umjerene naoblake, a moguća je i sumaglica. U unutrašnjosti će puhati slab vjetar, na Jadranu slaba bura u priobalju, a sjeverozapadnjak na otvorenom. Jutarnja temperatura u unutrašnjosti će biti od -2 do 2, a na Jadranu od 8 do 13°C. Najviša dnevna temperatura u unutrašnjosti će se kretati od 1 do 6, a na Jadranu od 12 do 16°C.
U srijedu će u unutrašnjosti prevladavati oblačno i maglovito vrijeme. Iz magle ili niskih oblaka povremeno može pasti malo rosulje. Na Jadranu će se zadržati sunčano i toplo, osim na sjeveru gdje može biti povremene magle ili jače sumaglice. U unutrašnjosti vjetar će biti slab. Na Jadranu će puhati slaba bura u priobalju, a sjeverozapadnjak na otvorenom. Jutarnja temperatura u unutrašnjosti će biti od -2 do 2, a na Jadranu od 8 do 13°C. Najviša dnevna temperatura u unutrašnjosti će se kretati od 3 do 7, a na Jadranu od 12 do 16°C.
U četvrtak će u unutrašnjosti biti pretežno oblačno, ujutro još mjestimice maglovito. Mjestimice može pasti malo kiše, uglavnom rosulje. Na Jadranu će biti pretežno sunčano, tek ponegdje uz malu naoblaku. U unutrašnjosti će zapuhati sjeverac, a na Jadranu umjerena bura s jakim udarima podno Velebita. Jutarnja temperatura u unutrašnjosti će se kretati od 0 do 3, a na Jadranu od 9 do 13°C. Najviša dnevna temperatura u unutrašnjosti će biti od 5 do 9, a na Jadranu od 12 do 16°C.
U petak će u unutrašnjosti biti djelomice, a na Jadranu pretežno sunčano. Još prijepodne u unutrašnjosti je moguća mjestimična magla. Vjetar će tijekom noći ponovo utihnuti pa će posvuda biti slab promjenjiva smjera. Jutarnja temperatura u unutrašnjosti će biti od -2 do 2, a na Jadranu od 6 do 11°C. Najviša dnevna temperatura u unutrašnjosti će se kretati od 5 do 9, a na Jadranu od 11 do 15°C.
Prema trenutnim prognostičkim materijalima, za vikend će i dalje biti stabilno, pa će na Jadranu i u gorju biti sunčano dok će u nizinama unutrašnjosti i dalje biti moguća dugotrajna magla i niska naoblaka. Na Jadranu će i dalje biti toplo dok će u unutrašnjosti dnevna temperatura ovisiti o dugotrajnosti magle i niske naoblake.
Prethodni članak
Sljedeći članak
ANKETA: Pitali smo Zagorce koliko će potrošiti uoči blagdana Svih svetih, a prodavače kako ide prodaja
TUŽNA VIJEST: Preminuo poznati glumac. Pamtit ćemo ga po ulozi u popularnoj seriji
UŽAS: Mrtav pijan u Zagorju sletio s ceste i završio u kanalu
STRAŠNO: Požar progutao cijeli automobil u Zagorju, šteta je ogromna!
VJEŠTIČJE IGRE U ZABOKU: Biraju se i naj - maske
Pročitajte što vam zvijezde predviđaju danas
STRAVA I UŽAS: Uhićen muškarac (70). U vjerskoj zajednici silovao mladu djevojku (22)
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
