Dio prometnica zatvoren zbog olujnog vjetra i snježnih nanosa
Zbog olujnog vjetra ili nanosa snijega za sav promet zatvorena je državna cesta 218 Donji Lapac-Bjelopolje, te županijske ceste ŽC4030 Duzluk-Kutjevo, ŽC4253 Slatinski Drenovac-Jankovac i ŽC5217 Bruvno-Mazin-Dobroselo-Donji Lapac, prenosi Tportal.
Samo za osobna vozila otvoreni su autocesta A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Kikovica i Delnice te Jadranska magistrala između Karlobaga i Svete Marije Magdalene.
Na mostu dr. Franja Tuđmana u Dubrovniku i Jadranskoj magistrali od Senja do Karlobaga zabrana je prometa za autobuse na kat, motocikle i prikolice za stanovanje.
Zbog zimskih uvjeta zabrana je prometa za kamione s prikolicama i tegljače s poluprikolicama te za vozila koja nemaju propisanu zimsku opremu na nekim cestama u cestama u Gorskom kotaru, Lici, te Karlovačkoj i Zadarskoj županiji.
Zbog vjetra, u prekidu su katamaranske linije Ubli-Vela Luka-Hvar-Split te Jelsa-Bol-Split, Vis-Split.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
