DETALJI TRAGEDIJE: Mlada vozačica (19) poginula na mjestu, četvero ozlijeđenih
VIJESTI IZ HRVATSKE
Foto: Pixsell/Ilustracija/Arhiva
U teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila jučer oko 16,30 sati na dionici DC-105 u Loparu, na otoku Rabu, smrtno je stradala 19-godišnja vozačica iz Austrije, priopćila je danas policija.
"Vozačica je, upravljajući vozilom austrijskih registracijskih oznaka, prilikom izlaska iz zavoja izgubila kontrolu nad vozilom zbog neprilagođene brzine. Vozilo je prešlo na suprotnu prometnu traku i sudarilo se s osobnim automobilom također austrijskih registarskih oznaka.
Unatoč brzoj medicinskoj pomoći, vozačica je preminula na mjestu nesreće. Trojica putnika iz vozila koje je vozila preminula vozačica, kao i vozač drugog automobila, prevezeni su u KBC Rijeka. Vozač, državljanin Austrije, te dvojica putnika, njemački državljani, zadobili su lakše tjelesne ozljede, dok je jedan putnik iz drugog vozila teško ozlijeđen", naveodi se u priopćenju.
Zbog očevida koji je trajao od 17 do 20,55 sati, promet dionicom DC-105 bio je potpuno obustavljen. Policija nastavlja istragu kako bi utvrdila sve okolnosti nesreće.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Uskoro poskupljenje režija: Evo koliko će računi za struju rasti
Zvijezde ne zaboravljaju: Ova 3 znaka konačno dobivaju što su zaslužila
U Hrvatsku ovih dana s kišom stiže još jedna velika neugodnost
Šou u kafiću: Pijan galamio i vrijeđao konobaricu, ide u zatvor
ANKETA: Pitali smo Zagorce koliko će potrošiti uoči blagdana Svih svetih, a prodavače kako ide prodaja
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
