Dani beba, djece i trudnica u Westgateu od 12. do 14. travnja!
U omiljenom centru shoppinga i zabave za cijelu obitelj Westgate Shopping Cityju, od 12. do 14. travnja održava se najveći sajam za bebe, djecu i roditelje u regiji
Kao što je već poznati, u omiljenom centru shoppinga i zabave za cijelu obitelj Westgate Shopping Cityju, od 12. do 14. travnja održava se najveći sajam za bebe, djecu i roditelje u regiji – 35. Dani beba, djece i trudnica. U prizemlju najvećeg shopping centra u Hrvatskoj, roditelji i oni koje će to tek postati, imat će priliku upoznati se s brojnim novitetima i bogatom ponudom za trudnice, bebe i djecu, dobiti korisne informacije i shoppingirati uz odlične sajamske popuste.
U Westgateu, najboljem mjestu shoppinga i zabave za cijelu obitelj, pored izložbenog prostora, posjetitelje očekuje i bogat zabavni program. Nastupi dječjih zborova, plesnih skupina, KUD-ova, sportskih klubova i animatora, igraonice, radionice i crtaonice te nagradne igre tek su dio atmosfere koja će vladati Westgateom tijekom Dana beba, djece i trudnica.
Sve mame će moći svoje bebice nahraniti ili presvući u posebnom kutku za prematanje kao i posjetiti najveću igraonica za djecu u Hrvatskoj – Kid’s world i prvo hrvatsko dječje kino uz najbolje projekcije! Tu su i najveći Bowling centar Rock'n'bowl i Muzej automobila Ferdinand Budicki!
Posjetiteljima na raspolaganju stoje i otvoreni i zatvoreni parking dok je ulaz na sajam Dani beba, djece i trudnica u Westgateu besplatan!
Prethodni članak
Sljedeći članak
[PROGNOZA VREMENA] Dolaze ljetne temperature
Snažan potres zatresao Hrvatsku: ‘Bila su dva jača vala‘
Stravična nesreća: Sudarila su se dva auta, po ozlijeđenog je stigao helikopter Hitne pomoći
Tri znaka obogatit će se do 1. lipnja: Stiže im ozbiljan novac, a jedan znak trebao bi igrati igre na sreću
Užas u našem kraju: Dječak (13) na biciklu se zabio u auto, prevezen u Opću bolnicu
Utorak donosi preokrete: Kome stižu novci, a kome ljubavni izazovi?
Veliki uspjeh Mješovitog pjevačkog zbora Vitez - konjščinski zboraši ponovno izborili državnu smotru
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Kampanja ''Postani policajac/policajka'' predstavljena građanima u Podgori Krapinskoj, Krapini i Zaboku
HOO odbio predati obećane dokumente Viktoru Šimuniću. Evo razloga
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
