Danas potpisivanje Sporazuma o razvoju županija
S početkom u 17 sati, danas u zgradi Koprivničko-križevačke županije u Koprivnici, održat će se svečano potpisivanje Spo
S početkom u 17 sati, danas u zgradi Koprivničko-križevačke županije u Koprivnici, održat će se svečano potpisivanje Sporazuma o razvoju gospodarskih projekata između pet županija sjeverne Hrvatske i Pokrajine Štajerske. Županica Vlasta Hubicki
Sporazum će potpisati na temelju Odluke Županijske skupštine od 06. travnja 2005. o uspostavljanju gospodarske suradnje između Pokrajine Štajerske u Republici Austriji i Krapinsko-zagorske županije u Republici Hrvatskoj, prema kojoj bi se u duhu partnerstva i izražavanja volje za održivim gospodarskim razvojem i jačanjem kontakata uspostavila gospodarska suradnja, a koja je donesena na prijedlog Županijskog poglavarstva i uz podršku Županijskog odbora za međužupanijsku i međunarodnu suradnju, čiji je predsjednik Stanko Belina.
Potpisivanju će prisustvovati predsjednik HGK Županijske komore Krapina Ivica Cerovečki i predsjednik HOK Županijske komore Krapina Dragutin Ranogajec.
Sporazum, čiji je cilj jačanje gospodarske suradnje između županija i Pokrajine Štajerske, potpisat će i župan Koprivničko-križevačke županije Josip Friščić, župan Međimurske županije Branko Levačić, župan Varaždinske županije Zvonimir Sabati, župan Virovitičko-podravske županije Ivan Begović, te u ime Pokrajine Štajerske univ. prof.dr. Gerald Schopfer, član Vlade Štajerske za gospodarstvo i Europu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Preminuo poznati Zagorec: 'Počivali u miru, profesore!'
Svi pričaju o ovoj zgradi koja se gradi u srcu Zagorja
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
Neočekivani novčani dobitak donosi veliko olakšanje za 3 znaka horoskopa 13. travnja – konačno mogu riješiti sve svoje dugove!
Župljani u šoku! Ukraden je kip blažene Djevice Marije
Veliko puknuće cijevi izazvalo probleme: 'Pod vodom nam je cijela ulica'
Velika promjena za vozače: Jedna vrsta vozila morat će imati ugrađen novi uređaj!
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
