Budite dio Svijeta i tambure, rezervirajte svoje ulaznice za koncert u Festivalskoj dvorani u Krapini
Kulturno – umjetničko društvo 'Mihovljan' vas poziva na tradicionalni koncert „Svijet i TAMBURA“, koji će se održati 9. listopada u Festivalskoj dvorani u Krapini s početkom u 19 sati.
U programu sudjeluju: Lucija Jelušić, Lucija Job, Hrvoje Funda, Mario Plantak, Filip Mikša, Adalbert Turner (Juci), Zagorje Brass Quintet i Tamburaški orkestar KUD-a Mihovljan.
Ulaz je slobodan, a svoju ulaznicu možete rezervirati na broj 0981640520 ili e-mail:[email protected]
Festival Svijet i TAMBURA je projekt Kulturno - umjetničkog društva Mihovljan započet 2016. godine. Uz Tamburaški orkestar KUD-a Mihovljan sudjeluju i izvođači drugih instrumenata čime se postiže svestranost u zvuku, odnosno jedna simfonijska orkestralna dimenzija. Posebnost festivala je svestranost repertoara – od klasike, filmskih tema, evergreena, rocka i bluesa, pa do poznatih tamburaških instrumentalnih skladbi, kao i umjetničkih skladbi pisanih za glas i tamburaški orkestar. Cilj Tamburaškog orkestra KUD-a Mihovljan je ovim festivalom promovirati tamburu kroz sva glazbena područja radi njezinih izuzetnih tehničkih i intonativnih mogućnosti, dosegnuti njezinu popularnost i značajnost kao što su to učinili mnogi drugi narodi sa svojim tradicijskim glazbalima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 21. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Mesar otkrio tajnu za najsočnije pečenje: Samo premažite meso ovom tekućinom i bit će mekano kao putar
Novi detalji užasa: Na terasi obiteljske kuće ubio mladića koji mu je dostavio hranu
Ponedjeljak donosi promjene: Kome stiže novac, a kome ljubav?
Hrabri Zabok pao tek u produžecima
Inker osigurao naslov dva kola prije kraja prvenstva
Mutak zabio za pobjedu
Pala čak 34 gola
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
