„Blagdani u gradu“: Napišite pismo sv. Nikoli i donesite ga u subotu na klanječki trg
Jeste li već napisali i poslali pismo svetom Nikoli?
Jeste li već napisali i poslali pismo svetom Nikoli!?? Ako možda niste stigli, napišite pa donesite u subotu 4. prosinca u 17:00 sati na naš Trg Antuna Mihanovića! Sigurni smo da će ga sv. Nikola rado uzeti i do ponedjeljka svakako pročitati, pozivaju organizatori klanječke blagdanske manifestacije.
Ujedno, pozivaju svu djecu da ove subote dođu na malo druženje sa sv. Nikolom, uz prigodni program Dječjeg vrtića "Kesten", a Grad Klanjec pripremio je i male darove za sve one mlađe od 12 godina.
Ujedno će i drugu adventsku svijeću na zajedničkom gradskom vijencu zapaliti mališani iz našeg vrtića sa svojim tetama. Uz topli čaj (i kuhano vino za one malo starije) nastavljaju se ove subote naši tradicionalni "Blagdani u gradu" koji će se ove godine održati isključivo na otvorenom prostoru našega starog trga i uz pridržavanje epidemioloških mjera. Zato molimo sve naše posjetitelje na predblagdanskim događanjima da budu pažljivi i odgovorni, paze na sebe i na druge, nose maske bez obzira na otvoreni prostor trga, dezinficiraju ruke i vode računa o razmaku među nama. Sigurni smo da nam to neće biti teško i da se ipak veselimo što ćemo imati priliku u ovo predblagdansko vrijeme provesti barem neke trenutke zajedno.
Manifestacija „Blagdani u gradu“ nastavlja se u petak 17. prosinca tradicionalnim Božićnim sajmom od 17 sati, a u 18 sati bit će na trgu božićna priredba Osnovne škole Antuna Mihanovića.
Tradicionalni gradski božićno-novogodišnji koncert ove će se godine po prvi put održati na Trgu Antuna Mihanovića i to u subotu 18. prosinca u 18 sati , a sigurni smo da vrlo lijepi glazbeno-scenski program pripremaju članovi KUD-a „Antun Mihanović“ i njihovi gosti, glazbeni amateri koji su itekako željni nastupa pred svojom publikom.
„Blagdani u gradu“ završit će dočekom Nove godine na Trgu Antuna Mihanovića, a uz domaći glazbenike okupljene u sastavu „Vrijeme vinila“, a zasigurno i još neke naše talentirane sugrađane koji će im se priključiti, bit ćemo zajedno od 22:00 do 24:00 sata.
Program manifestacije organiziraju Grad Klanjec, Kulturni centar Klanjec i Gradska knjižnica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Novi detalji akcije USKOK-a u Zagorju: Švercerima droge presudila aplikacija, policajac im pomagao
NOVI DETALJI: U velikoj akciji USKOK-a uhićen i policajac iz Zagorja
Nesreća u Zagorju: Jedna osoba teško ozlijeđena i odvezena u OB Zabok
[FOTO] Stigle prve fotografije privođenja osumnjičenih u akciji USKOK-a, među uhićenima i zagorski policajac
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
[VIDEO] Dramatična snimka iz našeg kraja: Upaljeno crveno, rampa se spušta, a oni nasred pruge
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
