Bježao od policajki i ostavio drogu. Nije im pobjegao
Zagrebačka policija prijavila je 48-godišnjaka koji je prošlog petka bježao od policajki nakon dojave o mogućoj provali u Šabanovoj ulici u Sesvetama i za kojeg se sumnja da je pri pokušaju bijega ostavio u zgradi četiri paketa s ukupno 3,6 kilograma marihuane.
Evo što kaže zagrebačka policija u priopćenju:
''Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke u suradnji sa Službom kriminaliteta droga dovršili su kriminalističko istraživanje nad 48-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela „Neovlaštena proizvodnja i promet drogama“.
U petak, 12. srpnja oko 12.15 sati Policijska uprava zagrebačka na broj 192, žurni broj Operativno - komunikacijskog centar policije zaprimila je poziv građana o mogućem počinjenju kaznenog djela teške krađe provaljivanjem u stan u Sesvetama, Ulica Ladislava Šabana.
Dolaskom na mjesto događaja dvije su policijske službenice ispred ulaza u zgradu uočile nepoznatu mušku osobu, a koja im je svojim ponašanjem privukla pažnju i sumnju kako bi se moglo raditi o osobi koja se dovodi u vezu s navodima iz dojave građana, prišle joj i u cilju provjere identiteta zatražile na uvid osobnu iskaznicu. Muškarac je to odbio i počeo bježati u smjeru zapada. Policijske su ga službenice sustigle, a kako im se muškarac s obje ruke pokušao otrgnuti i osloboditi, radi sprječavanja daljnjeg bijega i napada uporabili su tjelesnu snagu i sredstava za vezivanje-lisice.
S obzirom na njegovo ponašanje, policijske su službenice daljnjim postupanjem, pregledale mjesto događaja i u haustoru zgrade ispred jednog stana pronašle jednu kartonsku kutiju dimenzija 60 x 35 x 35. Očevidom je utvrđeno da se u njoj nalaze četiri prozirna plastična paketa ispunjena drogom tipa konoplja, ukupne težine 3651 grama. Također, u nastavku postupanja nije utvrđeno počinjenje kaznenog djela teške krađe.
Nakon što je uhićen, osumnjičeni 48-godišnjak je doveden u službene prostorije na kriminalističko istraživanje. Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja kaznena prijava će biti podnijeta nadležnom državnom odvjetništvu u Zagrebu.'' – piše PU zagrebačka.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
