Autom krenuo prema policajki, spasila se u zadnji tren
Nemam vozačku, išao sam u autoškolu, ali sam tri puta pao propise, rekao je
Jedan je 24-godišnjak na koprivničkom Općinskom sudu nepravomoćno osuđen na godinu dana zatvora, tri godine uvjetno jer je htio spriječiti policiju u svom poslu. Kad su ga htjeli zaustaviti u prometu autom je krenuo prema policajki koja se u zadnji tren uspjela spasiti, piše ePodravina.
Dogodilo se to prije dvije godine u Ivancu u večernjim satima. Dvoje policajaca nadziralo je promet te su uočili navedenog mladića. Krenuli smu za njim u jednu od ulica i blokirali ga. Policajka je izašla iz auta, a on je svoje vozilo okrenuo te naglo ubrzao prema njoj, iako je držala palicu i vikala mu da stane. Nasreću, u posljednji tren je skočila u stranu kako je ne bi pokupio autom. Nakon toga je pobjegao.
– Je, bilo je tako, žao mi je. Nemam vozačku dozvolu, išao sam u autoškolu, ali sam tri puta pao propise. Osobni automobil je moj i po potrebi sam ga vozio. Sada ga više ne vozim. Prekršajno sam već kažnjen jer sam upravljao automobilom bez vozačke dozvole i dobio sam kaznu od 3000 eura. Znam, nisam to trebao napraviti, trebao sam stati – kazao je, piše ePodravina.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kraj kafića u Zagrebu osvanuo grafit Zagorcima jako dobro poznat 😆
Brutalan napad na popularnoj manifestaciji u našem kraju. Mladić leži, drugi ga nokautira udarcem nogom u glavu
U centru Zaboka otvara se privatna poliklinika iza koje stoji iskusni i cijenjeni zagorski kirurg
Teška prometna nesreća: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Sanja Zamuda (48) pronađena živa nakon velike potrage
Peta zagorska pekmezijada u Dubravi Zabočkoj: Spoj tradicije, zajedništva i braniteljskog duha
Mrtav pijan za volanom u Bedekovčini. Odmah je uhićen
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Žele skrenuti pažnju, pa kaj bu bu. E ovaj put ne bu!'
Erin Bakran osvojila 13. mjesto na Europskom prvenstvu u Zagrebu
Nova tragedija na cesti. Poginuo motociklist
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
