Auto kino u Krapini i ove godine pun pogodak
Kino Krapina koje djeluje u sklopu Pučkog otvorenog učilišta Krapina, ove godine obilježava 100 godina kinematografije u Krapini te organizira već tradicionalno autokino tijekom Tjedna kajkavske kulture. I ove je godine pobudilo veliki interes.
U petak su na ispunjenom poligonu u Mihaljekovom Jarku gledatelji iz svojih automobila na velikom Airscreen platnu pogledali film “Indiana Jones i artefakt sudbine” novu i posljednju avanturu kultnog istraživača kojeg utjelovljuje legendarni Harrison Ford.
- Zahvaljujemo Gradu Krapini na pokroviteljstvu i podršci, Krakomu d.o.o. te vatrogascima DVD-a i JVP-e na svesrdnoj pomoći. Vidimo se i sljedeće godine ponovo u Auto kinu – ususret festivalu! - poručuju iz Pučkog otvorenog učilišta.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
