Audicije za Prvi glas Zagorja
Udruga za kulturu, zabavu i šport iz Svetog Križa Začretja tradicionalno organizira kulturno, zabavnu i sportsku manifes
Udruga za kulturu, zabavu i šport iz Svetog Križa Začretja tradicionalno organizira kulturno, zabavnu i sportsku manifestacije ”Tjedan kulture, zabave i sporta“ u sklopu koje se održava i festival pjevača amatera “Prvi glas Zagorja“. Da bi nastupili na festivalu, pjevači amateri moraju proći audiciju.
Audicije će se održati u subotu 21. svibnja u Varaždinu u prostorijama Društva Naša djeca (Ulica kralja Petra Krešimira IV/15) od 11 sati, u četvrtak 26. svibnja u Zagrebu u Studentskom centru (Savska cesta 25) od 16 sati, u petak 27. svibnja u Velikoj Gorici u Umjetničkoj školi (Ulica Slavka Kolara 39) od 18 sati i u subotu 28. svibnja u Svetom Križu Začretju u staroj školi na Trgu hrvatske kraljice Jelene od 16 sati.
Prijaviti se mogu kandidati od 15 do 25 godina. Pjevači izvode jednu kajkavsku ili međimursku kompoziciju i jednu zabavnu pjesmu. Pobjednik festivala stječe pravo nastupa kao debitant slijedeće godine na Krapinskom festivalu, a izvođač najbolje zabavne pjesme stječe pravo nastupa na jednom od festivala zabavne glazbe.
Detaljnije informacije mogu se dobiti na telefon 091 2549 564 (Franjo Mraz).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Mještanin o tragediji u Svetom Križu Začretju: 'To mora biti bolest mozga'
FOTO: Detalji strave u Zagorju: Poginuli otac i dvoje djece
Tragedija u Zagorju: Tri osobe smrtno stradale u požaru
Jednostavan trik: Muhe će pobjeći iz doma ako ljeti napravite ovu stvar
Potresena susjeda nakon stravične tragedije u Zagorju: 'Prodrhtala sam, to nije normalno'
[FOTO] Zagorec Ivan Benko Tomosom starim 45 godina osvojio legendarni Stelvio: 'Rekli su mi da sam lud'
Kako je došlo do tragedije u Svetom Križu Začretju? Otac na Facebooku objavio uznemirujuću poruku
Općina Sveti Križ Začretje proglasit će Dan žalosti: 'Ovo je tragedija koja nas je shrvala sve zajedno'
Gorivo naglo poskupljuje, Grozdanić: 'Pratim reakcije građana i vidim da bi se vozili i kada bi cijene bile više'
Gužvovito na prilazima Zagrebu, na A1 se vozi u kolonama: 'Već 13 sati smo na putu, sramota'
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
