''Advent u Mariji Bistrici'' - Snježni ''Bistrički badnji ručak''
Velika manifestacija ''Advent u Mariji Bistrici'' još traje. Jučer, na Badnjak na rasporedu je bio ''Bistrički badnji ručak'', podjela ribica na središnjem bistričkom trgu. Ribice su pripremili Hotel ''Kaj'', ''Villa Vladimir'' i Bistro ''Mladost'', uz donacije tvrtke ZMH Horvat i pekarnice Bio zrno.
Već sutra, na Štefanje u Domu kulture na rasporedu je koncert u organizaciji Udruge Stav ''Advent u duhu klasike'', na kojem će nastupiti Tihana Car – klarinet, Doris Tkalčević - violina i Roberto Hren – klavir.
U subotu Kino Marija Bistrica u 19 sati prikazuje filmski hit ''Avatar – Vatra i pepeo''. Dan kasnije, u nedjelju od 18 sati Božićni koncert održat će KUD Laz, koji će nastupiti sa svim svojim sekcijama uz nekoliko gostiju.
Tu je i Doček u podne, koji počinje na Staru godinu već u 10.30 sati na središnjem bistričkom trgu, ove godine uz Kavalire i Dinacordi luna band, te izvlačenje tombole, u kojoj je glavni zgoditak električni automobil Hyundai Inster. Zadnji koncert ''Adventa u Mariji Bistrici'' na rasporedu je u nedjelju 4. siječnja u Bazilici MBB-e. Riječ je o Stella Natalis blagdanskom koncertu klasične glazbe, u organizaciji Udruge Stav. Nastupit će Valentina Mekovec Gabud - sopran, Doris Tkalčević – violina, Nika Kovačić – gitara, Javor Valjak – orgulje i ŽVS ''Marija''. Zadnji sadržaj ''Adventa u Mariji Bistrici'' je klizalište ''Bistrička ledena bajka'', koje radi sve do 11. siječnja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
GLASAJTE ZA ZABOK! Projekt „Izvan fokusa“ želi progovoriti o ADHD-u i mentalnom zdravlju mladih
Oroslavska 'Ljetna pozornica' uspješno završila, a zaposlenicima stiže lijep bonus: 'Ispravno je taj trud prepoznati i nagraditi'
Čak šest darivatelja ima 100+ darivanja: Zabočka akcija prikupila 92 doze krvi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
