153 tisuće kuna za braniteljske udruge
Pravo na potporu ostvarilo je osam braniteljskih udruga
Danas je u Krapini održano potpisivanje ugovora sa predstavnicima braniteljskih udruga koje djeluju na području Krapinsko-zagorske županije, a koje su ostvarile pravo na dodjelu županijske potpore. Pravo na potporu ostvarilo je osam braniteljskih udruga, u ukupnom iznosu od 153 tisuće kuna, a ugovore je sa predstavnicima udruga potpisao župan KZŽ Željko Kolar.
Najviše je dobila Županijska podružnica Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Krapinsko-zagorske županije Zabok i to 28.000 kuna, Udruga veterana specijalne policije Domovinskog rata „Barun“, Stubičke Toplice dobila je iznos od 24.000 kuna, Udruga hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a Krapinsko-zagorske županije, Oroslavje 21.000 kuna.
20.000 tisuća kuna potpore ostvarila je Udruga ratnih veterana 1. gardijske brigade "Tigrovi" KZŽ, 17.000 Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Bedekovčina, a po 15.000 Udruga branitelja Domovinskog rata "Sveti Juraj" i Zajednica udruga hrvatskih vojnih invalida Domovinskog rata KZŽ, dok je 13.000 odobreno Udruzi branitelja Domovinskog rata Kumrovec Zagorska Sela
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kuharica otkrila tajnu: Kad kuhate šunku, obavezno dodajte ovo i bit će bolja nego ikad
Ozbiljno upozorenje liječnika Hitne: Odmah nam se javite ako dobijete neki od ovih 5 simptoma
Tri znaka horoskopa dobivaju neočekivanu uskrsnicu - najavljuju astrolozi
Šok u teretani: Djevojka (22) popila energetsko piće, zapeklo ju grlo pa završila u Općoj bolnici
Uvodi se socijalna kartica, novac se neće moći trošiti na alkohol i cigarete. Oglasio se ministar!
Horoskop za 31. ožujka: Za dva znaka stiže neočekivani financijski preokret
U travnju dobivaju sve! Za ova 3 znaka stiže životna prilika – novac, ljubav i sreća dolaze zajedno
U šumi pronađena dva mrtva muškarca: U tijeku je istraga
IZVUČENO IME: Evo kome ide naš uskrsni pinklec pun domaćih zagorskih proizvoda
Šimunić podnio Gradskom vijeću izvješće o svom radu: 'Bilo je to kvalitetno razdoblje'
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
