[1. KOLO IV. NL-SREDIŠTE ZAGREB] Mladost startala porazom

1. kolo IV. NL-središte Zagreb, Zelina - MLADOST 3:1 (2:0)

S puno je očekivanja zabočka Mladost otputovala put Svetog Ivana Zeline, na ogled prvog kola protiv domaće Zeline, koju je u prijelaznom roku napustilo dosta igrača. Zabočani to nisu iskoristili i na kraju su poraženi s 3:1.

Već u 12. minuti domaći su poveli. Probijena je lijeva strana, a u kaznenom prostoru Mladosti najbolje se snašao Batarilo-Čerdić koji je rutinirano zabio za 1:0. Po sličinom obrazcu domaći su postignuli i drugi pogodak, nakon ubačaja s lijeve strane, samo što je ovaj puta precizan bio Kovačić.

Mladost se probudila u nastavku, a nakon ubačaja V. Kotarskog u 47. minuti Frljužec je manirom rasnog strijelca smanjio na 2:1. Nakon toga Zabočani su sve karte bacili u napad. Redale su se šanse pred domaćim vratarom, no promašivali su V. Kotarski, Dlesk i Frljužec. Kazna stiže u prvoj minuti sudačke nadoknade kada Skorin eurogolom s 25 metara udaljenosti postavlja konačnih 3:1.