36. “Tjedan kulture, zabave i športa” Sveti Križ Začretje
Ove subote, 21. kolovoza u Svetom Križu Začretju započinje 36. “Tjedan kulture, zabave i športa”.
Program
Ove subote, 21. kolovoza u Svetom Križu Začretju započinje 36. “Tjedan kulture, zabave i športa”.
Program ovogodišnje sedmodnevne manifestacije danas su na konferenciji za novinare predstavili načelnik Općine Sveti Križ Začretje Ivan Kranjčić, umjetnički direktor Tjedna Viktor Crnek te drugi koji će manifestaciji također dati svoj doprinos. Uoči samog otvorenja, predviđenog za subotu u 20,00 sati, u petak 20. kolovoza u Muzeju Žitnica održat će se promocija monografije Puhačkog orkestra “Ivo Tijardović” koji obilježava 160 godina kontinuiranog djelovanja.
U sklopu Tjedna organizira se i velika izložba poznatog karikaturista, Svetokrišćana Rudija Stipkovića, koji će obilježiti 50 godina rada, te niz drugih kulturnih, zabavnih i sportskih programa.
U četvrtak i u petak u dvorani Osnovne škole Sveti Križ Začretje na “Prvom glasu Zagorja” nastupit će dvadesettroje mladih neafirmiranih pjevača koji će se publici predstaviti sa po jednom zagorskom i zabavnom skladbom, a 12 najboljih natjecat će se u subotnjem finalu.
Izvor: Radio Kaj
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nesreća u Zagorju: Četiri osobe Hitna odvezla u OB Zabok
Tužna vijest: Preminula ugledna hrvatska liječnica (44)
Kaos na terenu: Izbio požar na području općine - Vatrogasne snage u akciji!
Zagorec (58) nasjeo na oglas na društvenoj mreži: Ostao bez više od 100 tisuća eura!
[FOTO] Teška nesreća: Vatrogasci morali rezati vozilo kako bi izvukli unesrećene
Život se konačno poboljšava za 2 znaka nakon 3. travnja: Mjesec u Vagi donosi stabilnost
FOTOGALERIJA: U Svetištu Majke Božje Bistričke počeli obredi Svetog Vazmenog trodnevlja
U vremenu ratova i straha, svećenik iz Zagorja ima jasnu poruku: ‘Život je pobijedio smrt’
Stiže novi šok: Evo koliko bi od utorka moglo koštati gorivo u Hrvatskoj
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
