Radoboju turnir u Velikom Trgovišću
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz K
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije.
U finalu Radoboj je poslije 0:0 u regularnom tijeku, u dodatnom izvođenju udaraca sa 11 metara pobijedio sa 3:1 domaći Zagorec. Za treće mjesto začretsko Jedinstvo bilo je bolje sa 3:1 protiv krapinskog Zagorca.
Sa dva pogotka prvi strijelac je Jakov Božić iz Zagorca (V. Trgovišće), najbolji vratar je Hrvoje Ranogajec (Radoboj), dok je najboljim igračem turnira proglašen Mario Glogoški iz domaćeg Zagorca.
Sljedeći članak
Pacijent usred noći stigao na Hitnu u OB Zabok i ostavio liječnike u nevjerici
Objavili školski kalendar za 2026./2027.: Promjene u vezi praznika, evo detalja
Baby boom u maloj zagorskoj općini: Ove godine rođena već 21 beba, otvara se i novi područni vrtić!
Vlak naletio na auto, jedna osoba ozlijeđena: Vozač nije pazio…
Umirovljenicima stižu veće mirovine: Evo tko dobiva čak 130 eura više
Neće je biti sve do 18 sati: Danas bez struje brojna mjesta u Zagorju
Jesen im donosi zasluženi spokoj: Velike brige zauvijek nestaju za 4 znaka horoskopa
Opljačkana trgovina: Prijetio zaposlenici oštrim predmetom i pobjegao s novcem
Srijeda 26. kolovoza će ih šokirati: Do kraja dana 3 znaka primaju vijest o velikom novcu koji im stiže
Loše vijesti za sve koji plaćaju karticama na rate
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
