Osteopatski tretmani odsad i u Velikom Trgovišću
Sličan studio iste vlasnice već djeluje na području Donje Stubice u Pustodolu
U utorak, 26. lipnja je u Velikom Trgovišću održano svečano otvorenje Studija zdravlja – jednog od samo nekoliko takvih prostora kojima se na području Krapinsko-zagorske županije primjenjuju osteopatski tretmani.
Studio je svečano otvorila zamjenica župana za društvene djelatnosti Jasna Petek, koja je ovom prilikom istaknula: „Krapinsko-zagorska županija orijentirala se na poticanje zdravstvenog turizma, te je svaka inicijativa na tom području dobrodošla. Ovakav studio za zdravlje u kojem se primjenjuju osteoaptski i drugi slični tretmani će obogatiti ponudu zdravstvenih usluga na području naše županije, kako za nas koji ovdje živimo, tako i za naše brojne goste“ – rekla je zamjenica župana Jasna Petek.
Vlasnica Studija zdravlja u Velikom Trgovišću je Nikolina Sokalić, članica Hrvatskoga društva za pelviperineologiju, Sekcije za fizioterapiju, koja se nalazi pred završetkom šestogodišnjeg studija na Akademiji osteopatije u Zagrebu. Sličan studio iste vlasnice već djeluje na području Donje Stubice u Pustodolu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Gostovala kod Stankovića pa iznenadila objavom nakon emisije: ‘Ide tužba’
Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
Jurio motokultivatorom pa teško stradao
Sandra Elkasović posjetila mališane iz Dječjeg vrtića Zipkica: 'Mali podsjetnik za sve nas koje su glavne vrline u životu'
Uhićen maloljetnik koji je kod škole prebio vršnjaka, majka pretučenog djeteta: 'Ležao je u lokvi krvi, na tlu mu je drobio lice...'
Preminuo Rudolf “Rudi” Belin – legendarni Dinamov nogometaš i trener
KK ZABOK POZIVA: Podržite naše košarkaše u fantastičnom pobjedničkom nizu
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
