Nogometni klub 'Zagorec' iz Velikog Trgovišća postao pravi hit na Kubi
Još jedan idejni projekt Zagorca iz Velikog Trgovišća koji je planiran zadnjih godinu dana konačno je zaživio i na Kubi. Poslovni put Zagorčevog promotora i prijatelja kluba Ivice Gečeka spojili su sa sportskim entuzijazmom istoimenog tajnika kluba Ivice Juričkog i evo Zagorca (VT) u sparnoj i vrućoj Havani.
Iako tajnik kluba, Ivica Jurički, zbog zdravstvenih razloga nije mogao otputovati na Kubu, njihov promotor odrađuje sportski plan i ojačava sportska prijateljstva na dalekoj Kubi, te vjeruju i u uzvraćanje posjete u budućnosti.
Znamo da je kubanski nogomet u povojima i još uvijek se osjećaju posljedice hladnog rata, u blizini nacionalnog stadiona Pedro Marrero u Havani, interes za loptom i nogometom te pozitiva stanovništva ih je naprosto oduševila a najmlađe je posebno razveselilo kada su im podijelili nekoliko dresova njihovog i našeg Zagorca koje su odmah obukli i obojali ulice u njihove- Zagorčeve - zelene boje.
Nešto drugačija, ali još jedna zanimljiva priča u službi promoviranja Zagorca (VT) i našeg Zagorja..
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Pročitajte što vam zvijezde predviđaju danas
STRAVA I UŽAS: Uhićen muškarac (70). U vjerskoj zajednici silovao mladu djevojku (22)
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
