Ivana Kolar predsjednica Nadzornog odbora Hrvatske turističke zajednice
- Za mene je ovo velika čast, ali i velika odgovornost. Ponosna sam na imenovanje za predsjednicu Nadzornog odbora, jer je to zasigurno priznanje dosadašnjem radu i uspjehu Terma Tuhelj i zadovoljna sam što će od sada konačno netko iz kontinentalnog turizma biti prisutan u HTZ-u....
Prošlog je četvrtak održana konstituirajuća sjednica Nadzornog odbora Hrvatske turističke zajednice na kojoj je izabran novi predsjednik, odnosno predsjednica.
Već ranije, na posljednjem Saboru HTZ-a prije mjeseca dana, između predstavnika županijskih turističkih zajednica iz cijele Hrvatske izabrani su članovi Nadzornog odbora - Goran Hrnić – predsjednik uprave Gulliver travel agencije iz Dubrovnika, Ivana Kolar – direktorica Terma Tuhelj i Srećko Šimunović – direktor Croatia Airlines-a, a ispred Ministarstva turizma Bernard Zenzerović – voditelj kabineta ministra i ispred Hrvatskog Sabora - Goran Beus Richemberg – predsjednik Odbora za turizam.
Između 5 članova Nadzornog odbora HTZ, koji se iznova oformljuje svake četiri godine, za predsjednicu je izabrana Ivana Kolar, koja pionirski krči staze prepoznatljivosti kontinentalnog ili zelenog turizma, što je uspjeh ne samo nje same, već i konačno priznatog zagorskog, odnosno kontinentalnog turizma.
- Za mene je ovo velika čast, ali i velika odgovornost. Ponosna sam na imenovanje za predsjednicu Nadzornog odbora, jer je to zasigurno priznanje dosadašnjem radu i uspjehu Terma Tuhelj i zadovoljna sam što će od sada konačno netko iz kontinentalnog turizma biti prisutan u HTZ-u. Zasigurno će to dodatno pomoći i afirmaciji cjelogodišnjeg turizma i naše „Bajke na dlanu“, jer ću se truditi utjecati na veću prisutnost u svim važnim aktivnostima HTZ-a. Već smo razgovarali i o organizaciji posebne prezentacije aktualnih mogućnosti suradnje HTZ-a predstavnicima županijskih turističkih zajednica i većih hotelskih kuća središnje Hrvatske, čime bi se približile njihove nove aktivnosti i dostupni oblici pojedinačne i zajedničke prezentacije. S druge strane to je za mene i velika odgovornost, no vjerujem kako ću uz podršku ostalih članova NO, koji su mi ovim imenovanjem ukazali povjerenje, moći doprinjeti razvoju promidžbe cjelokupnog hrvatskog turizma, ali i uspješnom radu HTZ-a. - naglasila je Ivana Kolar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
