Impresivnim performansom predstavljen projekt brendiranja grada Zaboka
Večeras je u zabočkom Multimedijalnom centru predstavljen projekt brendiranja grada Zaboka
Kreativni tim na čelu s poznatim Zabočaninom Nikolom Đurekom večeras je u zabočkom Multimedijalnom centru predstavio rezultat projekta brendiranja grada Zaboka. Osim osmišljenih logotipa koji će se koristiti kada je Zabok u pitanju, predstavljen je i svojevrsni leksikon o Zabočanima i anegdotama vezanim uz njihov život koji je, kako je rekao autor Đurek, bio podloga za brendirane grada. Đureku su pomagale Valentina Đurek i Sandra Turković koje su prikupljale podatke, fotografije i informacije pretočene u dvije knjige.
Sam je projekt predstavljen performansom u kojem su nastupili renomrani glazbenici koje je Zabok iznjedrio, Na pozornici su se tako izmijenili Upset, Nezbit, Zadruga, Nikola Vranić, Breakdown, Tomislav Goluban i mnogi drugi, a kroz prezentaciju su predstavljene slike koje oslikavaju povijest Zaboka. - Zabok je različiti od drugih upravo po ljudima koji u njemu žive, koji daju maksimum od sebe da bi bili najbolji u onome čime se bave. Ove knjige koje smo izdali bit će odličan podsjetnik budućim generacijama kako je Zabok nastajao i tko su bile važne osobe u njegovu razvoju - istaknuo je zabočki gradonačelnik Ivan Hanžek.
Nikola Đurek rekao je da je na ovaj način, uz Zabok, u Hrvatskoj brendiran jedino grad Varaždin. - Jako sam ponosan na sve što smo napravili kroz ovaj projekt. Emocije su jake obzirom da sam Zabočanin i da poznajem i ljude anegdote i sva mjesta koja Zabok čine posebnim - dodao je Đurek. A ništa manje oduševljeni i emotivni nisu bili ni posjetitelji koji su sudionike programa nagradili gromoglasnm pljeskom i ovacijama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
