DANI HRVATSKOG TURIZMA Zagorje – Bajka na dlanu proglašena najuspješnijom turističkom destinacijom kontinentalne Hrvatske
Na ovogodišnjoj dodjeli turističkih nagrada Zagorci pobrali nekoliko velikih i značajnih priznanja
Naša je Krapinsko – zagorska županija – Bajka na dlanu na Danima hrvatskog turizma koji se ove godine održavaju na Hvaru proglašena najuspješnijom turističkom destinacijom kontinentalne Hrvatske. Dodjela nagrada održana je večeras u sklopu Dana hrvatskog turizma, tradicionalnog susreta turističkih djelatnika, koje organiziraju Ministarstvo turizma, Hrvatska gospodarska komora i Hrvatska turistička zajednica. Nagradu je primio krapinsko – zagorski župan i predsjednik Turističke zajednice KZŽ Željko Kolar.
Veliki uspjeh postigle su i Terme Tuhelj – Vodeni planet koji je proglašen najboljom atrakcijom u kategoriji – rekreacija i zabava, Krapinske Toplice proglašene su najuspješnijom destinacijom zdravstvenog turizma, a Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Stubičke Toplice među tri finalista u kategoriji SPA/lječilište godine. Hotel Well proglašen je jednim od tri najbolja welness hotela u Hrvatskoj.
Dani hrvatskog turizma tradicionalni je susret turističkih djelatnika iz cijele Hrvatske. Ove se godine održavaju 24. i 25. listopada u Hvaru, u organizaciji Ministarstva turizma, Hrvatske gospodarske komore i Hrvatske turističke zajednice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
Veliki uspjeh: Hrvatska u finalu Eurosonga nakon napete polufinalne večeri!
Preokret 20. svibnja mijenja sve: 3 znaka rješavaju obiteljski problem i dobivaju neočekivan novac!
Teška nesreća: Autom sletio na gradilište, vozač prevezen u Opću bolnicu
Liječnici OB Zabok završili dvije prestižne edukacije iz laparoskopske kirurgije hijatalnih hernija
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
