Zagorske načelnice, direktorice i poduzetnice zamijenile urede modnom pistom
Revija je posebna po tome što su kao modeli nastupile poznate i uspješne Zagorke svih generacija
U nedjelju navečer u Dvorcu Mihanović održana je zanimljiva modna večer, koja je u organizaciji Turističke zajednice Biser Zagorja i Fashion & Art Concept Stora iz Svetog Križa Začretja, održana u sklopu manifestacije Ljeto u Tuheljskim Toplicama.
Kako su napomenuli organizatori, ova modna priča nazvana je „Žena, majka, Zagorka“, a cilj modne revije bio je „reći da baš sve žene, svih dobi, zanimanja i statusa, samo uz pokoji modni i stilski dodatak mogu zablistati kao da su na crvenom tepihu“.
Revija je posebna po tome što su kao modeli nastupile poznate i uspješne Zagorke svih generacija, političarke, načelnice i jedna gradonačelnica, direktorice i poduzetnice, a posebna zvijezda večeri bila je proslavljena zagorska glazbena diva Zdenka Kovačiček.
Tako su ovu modnu reviju, uz voditeljicu programa Vlastu Medić, redom nosile Tatjana Petranović Capar, direktorica TZ Biser Zagorja; Maja Šijan, direktorica TZ Grada Oroslavja; Ramona Mačefat, direktorica TZ područja Kumrovec, Desinić i Zagorska Sela; Jasenka Auguštan Pentek, gradonačelnica Zlatara; Gordana Palada, poduzetnica i menadžerica iz Zaboka; Mladenka Mikulec - Šimunec, načelnica Općine Mače, Gabrijela Krsnik i Marta Tuđa iz Fashion @ Art tima; Gordana Jureković, načelnica Općine Krapinske Toplice; Marina Mustapić, poduzetnica; Irena Futivić, profesorica u Gimnaziji Zabok; Mirjana Smičić Slovenec, pročelnica u Krapinsko – zagorskoj županiji; Đurđa Ljubić, poduzetnica iz Stubičkih Toplica; dr. Tatjana Savić Jovanović iz Zagreba; Darinka Jelenčić, majka vlasnice Fashion & Art Concept Stora, Zdenka Kovačiček, naša glazbena diva i na kraju Dubravka Jelenčić, vlasnica Fashion & Art Concept Stora.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] UŽIVO IZ MARIJE BISTRICE: Atmosfera je odlična - čeka se doček u podne
Tragedija na Staru godinu: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Ukusniji pečeni krumpir niste probali, caka je u 1 posebnom sastojku
Velika promjena od 1. siječnja: Mnogi neće biti sretni kad čuju o čemu je riječ
Strava u našem kraju: Žena sjekirom pokušala ubiti člana obitelji, podignuta je optužnica
Crni početak 2026. na hrvatskim cestama. Smrtno stradalo pet osoba
Uhićen vozač koji je naletio na djevojčicu i pobjegao
Još jedna nesreća. U sudaru tri auta poginula jedna osoba
Mladić poginuo u sudaru
Automobil sletio s ceste. Jedna osoba poginula, dvoje ozlijeđenih helikopterom prebačeno u bolnicu
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
