U Termama Tuhelj se od 4. do 7. travnja održava 12. izdanje smotre 'Dani E-medica'
“Dani E - medica” dio je nacionalnog projekta E-medica koji povezuje sve zdravstvene škola Hrvatske u jedinstvenu zajednicu
U Termama Tuhelj od 4. do 7. travnja održava se 12. izdanje smotre „Dani E-medica“.
“Dani E - medica” dio je nacionalnog projekta E-medica koji povezuje sve zdravstvene škola Hrvatske u jedinstvenu zajednicu. Smotru je 2005. godine pokrenula Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar, uz potporu svih hrvatskih zdravstvenih škola, a afirmirao se 2006. godine kao pilot-projekt CARNeta. Ove godine smotra je okupila 309 sudionika - 186 učenika i 123 nastavnika iz 37 škola, od kojih je 28 iz Hrvatske. Krapinsko - zagorsku županiju predstavljaju dvije škole - Srednja škola Pregrada te Srednja škola Bedekovčina.
Otvorenju smotre nazočila je zamjenica župana KZŽ Jasna Petek, koja je svim sudionicima smotre poželjela dobrodošlicu u Zagorje. Sudionike je pozdravio i Bernard Gršić, državni tajnik Središnjeg državnig ureda za razvoj digitalnog društva, izaslanik Predsjednice RH, koja je pokrovitelj smotre.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tomašević izvan sebe, drhti mu glas od šoka: 'HDZ laže, ovo je nezapamćeno nasilje'
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Eksplozija u tvornici: ozlijeđeno petero ljudi, prevezeni u Opću bolnicu
Milanović se oglasio oko Vladine intervencije: 'Ovo je nezakonit i piratski akt'
Plenković: 'Možemo! su promašili ceo fudbal. Sad nariču kako nisu bile Čavoglave na repertoaru'
Ukinuta presuda policajcu za ubojstvo Mihaele Berak!
UŽAS NA CESTI: Preminula jedna osoba u sudaru teretnog vozila i auta
U SBKT ponovno započela primjena postupka akutne hemodijalize!
Perečeh ponovno u Radoboju uz živu glazbu i slatke domaće slastice
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
