TRAGEDIJA U TUHLJU: Muškarac (69) poginuo koseći voćnjak motornom kosilicom
Policijski očevid je u tijeku
69-godišnji muškarac smrtno je stradao u voćnjaku prilikom košnje u Svetom Križu kraj Tuhlja.
Kako neslužbeno doznajemo, muškarac je jutros oko 9 sati otišao s tradicionalnom motornom kosilicom koja ima sjedište na jednom kotaču kositi voćnjak. Kako se dugo nije vratio kući i nije se javljao, otišla ga je potražiti supruga i zatekla ga mrtvog. Policijski očevid je u tijeku nakon kojeg će se znati detalji ove tragične nesreće.
Kako neslužbeno doznajemo, postoji mogućnost da nije bilo riječ samo o nezgodi s kosilicom već da je nesreću uzrokovao srčani udar ili kakva druga zdravstvena tegoba što i nije čudno s obzirom na sparinu i 'teško' vrijeme danas u Zagorju.
Inače, voćnjak se nalazi u izoliranom zagorskom mjestu na brijegu.
Uskoro opširnije
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kraj kafića u Zagrebu osvanuo grafit Zagorcima jako dobro poznat 😆
Brutalan napad na popularnoj manifestaciji u našem kraju. Mladić leži, drugi ga nokautira udarcem nogom u glavu
U centru Zaboka otvara se privatna poliklinika iza koje stoji iskusni i cijenjeni zagorski kirurg
Tužna vijest: preminuo ugledni novinar Zagorskog lista i portala Zagorje.com
Teška prometna nesreća: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Požar iz BiH stigao u Hrvatsku: 'Fronta je velika i na nepristupačnom terenu'
Muškarac zaražen virusom Zapadnog Nila na respiratoru, bori se za život u zagrebačkoj bolnici
Zagorec KR dočekuje Maksimir, Gaj Mače u gostima kod HAŠK-a
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
