MAME, PRIJAVITE SE: Regionalni izbor za najljepšu mamu bit će u Zagorju
Ove godine održat će se tri regionalna izbora
Na prvom hrvatskom izboru za najljepšu mamu, održanom u Šibeniku, pobjedu je odnijela priznata zagorska umjetnica Maja Vukina Bogović. No ona nakon osvojene titule nije prestala aktivno sudjelovati u izboru. Ove je godine, naime, u razgovorima s Krapinsko – zagorskom županijom i organizatoricom Majom Gnjidić Verdeccia, odlučeno kako će se jedan od tri regionalna izbora održati upravo u Zagorju. – Ove se godine održavaju tri regionalna izbora. Jedan u Osijeku, jedan u Splitu, a jedan u našoj županiji, odnosno u Termama Tuhelj i to 9. lipnja – rekla nam je Maja Vukina Bogović dodajući kako je rok za prijavu 25. svibanj. Kaže, poziva sve mame iz naše, Varaždinske, Međimurske, Koprivničko – križevačke i Zagrebačke županije, Grada Zagreba, ali i sve one kojima je možda zgodnije doći u Tuhelj nego u Osijek ili Split.
- Ja kao prva pobjednica nosim samo lijepo iskustvo, a sada sam u organizaciji jer želim da se čim više žena prijave i pokažu kako mogu biti i mama, ali i njegovane i poslovne žene. Mame koje su uključene u izbore zajedno s organizatoricom sudjeluju u raznim humanitarnih akcijama pa tako ima i ta nota u cijeloj priči. Naravno, tu nije bitna ni visina ni proporcije već ono kako žena zrači, što ima za reći i pokazati – istaknula je Vukina Bogović dodajući kako ovim putem poziva i make up artiste, frizere i dizajnere da se uključe u ovu priču. Na izborima će biti i pretpremijera spota 'Najljepša mama', svojevrsne himne natjecanja, koju izvodi Bojan Jambrošić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tužna vijest: preminuo ugledni novinar Zagorskog lista i portala Zagorje.com
Velika tuga u obitelji naše slavne glumice: Umro joj otac Ivan
U stravičnoj nesreći poginuo maloljetnik
Vlak naletio na auto, jedna osoba ozlijeđena: Vozač nije pazio…
Baby boom u maloj zagorskoj općini: Ove godine rođena već 21 beba, otvara se i novi područni vrtić!
[FOTO] Postavljen i blagoslovljen klopotec u Mihovljanu
HEP objavio: Sutra bez struje brojna mjesta u Zagorju
Vrijedna donacija tvrtke ZMH Horvat: Bolnica dobiva četiri nova hidraulična transportna kolica
Zlatarski zvuci na Ohridskome jezeru
Pijan sjeo za volan: Policija mu izmjerila više od 2 promila
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
