Lojzek iz 'Ljubavi na selu' postaje tata
Alojz Kanceljak iz Tuhlja uistinu je pronašao svoju srodnu dušu, a uskoro stiže i prinova
Prošle smo godine u showu Ljubav je na selu pratili dogodovštine zavodnika Alojza Kanceljaka, poznatijeg kao Lojzeka. Iako su se u emisiji za njegovu naklonost borile tri djevojke, od koji se jedna, Anja, poprilično u njega zaljubila, on je na romantično putovanje na kraju showa odveo Snježanu s kojom su i pred kamerama 'frcale iskre'. No, čini se kako iskre nisu zapalile plamen jer su Lojzek i Snježana ubrzo po završetku emitiranja emisije prekinuli. Snježana je, barem kao je suditi prema njenom Facebook profilu, pronašla novu ljubav, a isto je učinio i Lojzek. Njegovo je srce osvojila mlada Monika Peček iz Budinšćine.
Monika mu se javila putem Facebooka i nakon kratkog dopisivanja odlučili su otići na spoj koji je, kako su nam rekli prošle godine kada smo ih posjetili, rezultirao zaljubljivanjem. Monika se doselila kod Lojzeka, a ravnopravno je pomagala u svim kućanskim i farmerskim poslovima. Iz ove male i sretno zaljubljene obitelji ovih dana do nas su došle još ljepše vijesti. Monika i Lojzek uskoro bi trebali postati roditelji, a prinovi se izrazito vesele. Želimo im puno sreće.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Hrvatska u samom dnu po povlačenju europskih sredstava za borbu protiv raka
Dinamo saznao protivnika
Tuga velika. Umrla maloljetnica na koju je naletio auto
Policija kod muškarca (27) pronašla više od pola tone duhana
Žena (50) nasjela na lažnu investiciju i izgubila više od 2 tisuće eura
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
