Jana Požarić, natjecateljica za Miss Krapinsko-zagorske županije: "Dečko mi je u svemu potpora"
Zahuktava se natjecanje za Miss Krapinsko - zagorske županije. U završnici izbora sudjeluje 11 mladih djevojaka, a sada ih imate priliku i pobliže upoznati.
Zahuktava se natjecanje za Miss Krapinsko - zagorske županije. U završnici izbora sudjeluje 11 mladih djevojaka, a sada ih imate priliku i pobliže upoznati.
Zagorje.com će vam pobliže predstaviti mlade ljepotice, koje će se natjecati u kategorijama sporta, talenta, intervjua, modelinga te multimedije. Djevojke se intenzivno pripremaju za svečanu završnicu natjecanja!
Danas predstavljamo Janu Požarić iz Krapine
"Ja sam Jana Požarić, dolazim iz Krapine i imam 19 godina. Završila sam srednju farmaceutsku u Sš Pregradi i trenutno studiram na Šumarskom fakultetu smjer urbano šumarstvo, zaštitu prirode i okoliša. Za izbor sam zapravo saznala od sestre, pa smo se odlučile zajedno prijaviti. Veselim se izborima, veoma sam uzbuđena i smatram da je to jedno novo iskustvo koje bi svaka cura trebala iskusiti. Što se tiče izlaska na pozornicu, za sad nemam tremu. U sljedećih pet godina željela bih završiti fakultet, zaposliti se i napraviti si dobre temelje za budućnost. U vezi sam, odnosno, zauzeta sam i dečko mi je u svemu potpora. Veliki sam ljubitelj životinja i prirode, volim biti okružena ljudima i dobrom atmosferom. Temperamentna sam i vesela osoba. :)"
Pogledajte među kojih jedanaest ljepotica se krije Miss Krapinsko-zagorske županije
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kraj kafića u Zagrebu osvanuo grafit Zagorcima jako dobro poznat 😆
Brutalan napad na popularnoj manifestaciji u našem kraju. Mladić leži, drugi ga nokautira udarcem nogom u glavu
U centru Zaboka otvara se privatna poliklinika iza koje stoji iskusni i cijenjeni zagorski kirurg
Tužna vijest: preminuo ugledni novinar Zagorskog lista i portala Zagorje.com
Teška prometna nesreća: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Požar iz BiH stigao u Hrvatsku: 'Fronta je velika i na nepristupačnom terenu'
Muškarac zaražen virusom Zapadnog Nila na respiratoru, bori se za život u zagrebačkoj bolnici
Zagorec KR dočekuje Maksimir, Gaj Mače u gostima kod HAŠK-a
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
